Чи може вважатись найкращим другом людина, що сп0кyсила нашу доньку у нас за спинами?

Є у мене один друг – Роман, ми з ним дружимо з самого дитинства. За весь час нашого братерства, звісно, бувало усяке, колись він навіть залицявся до моєї дружини, щоправда, ми тоді навіть у стосунках не були, лише навчались в паралельних класах. А коли Оксана вибрала мене, Рома був сильно ображений, цілий рік не спілкувались.

Та на наше весілля, я вирішив з ним помиритись і запросити бути першим дружбою. Все ж, у мене ніяких таких близьких друзів не було і втрачати Рому я не хотів, адже за ці роки став мені як брат. Ми поговорили, він розповідав, що з ним траплялось за цей рік, як він холостякує, але був по справжньому щасливий за нас з Оксаною.

Зараз же, ми з дружиною разом 20 років, у нас за той час народилась одна прекрасна донечка, їй нещодавно виповнилось 19. Вона навчається в коледжі та навіть живе окремо. Часто навідується додому, у нас вийшло вибудувати з нею гарні довірливі стосунки, без усіляких секретів. Так ми завжди знали з ким дружить і зустрічається наша донька. Часто, будучи ще молодшою, вона запрошувала їх у гості й ми їх з радістю пригощали різними смаколиками.

Але останнього свого обранця вона не поспішала з нами знайомити. Все видумувала різні причини, щоб цього не сталось. І лише з чуток ми дізнались хто цей таємний чоловік. Ми з дружиною тоді мало не впали, коли нам сусідка сказала, що бачила нашу Іринку з Романом!

Ми не знали що й думати, сподівались, це все наклеп і насправді донька нам все спростує. Тому вирішили напряму з нею поговорити. Іринка навіть не виправдовувалась, лише підтвердила що вони з Романом разом вже пів року. Я був шокований, і з того всього, зателефонував другові, пам’ятаю, наговорив йому усякого. Але це ж було виправдано – мій найкращий друг закрутив голову моїй же доньці! Де таке чувано!

Та й Ірина чим думала, зв’язалась з вдвічі старшим чоловіком!

Мені заспокоювала лише дружина, казала, що донька вже доросла і якщо це її вибір, то ми повинні змиритись з цим. Та я бачив, що їй ця ситуація також не подобається.

Ми приїхали до Романа і чекали від нього пояснень. Він лише сказав, що нічого з цим зробити не міг, Ірина зачарувала його і закохала в себе. Обіцяв, що не зробить поганого нашій доньці. Навіть пожартував, що тепер ми зможемо стати родиною – але нам було зовсім не до сміху.

Звісно, ні я, ні дружина не можемо повпливати на їхні стосунки. Адже розуміємо, що так можемо втратити дочку, але і зятя такого не хочемо. Зараз ми на роздоріжжі й зовсім не знаємо що нам зробити, щоб не зіпсувати стосунки з Іринкою та найкращим другом. Але чи може він вважатись найкращим другом після того, що зробив за нашою спиною?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чи може вважатись найкращим другом людина, що сп0кyсила нашу доньку у нас за спинами?