Ніколи не думала, що так невдало вийду заміж. Євген не виглядав поганим чоловіком, але після весілля все змінилось.

Я стала не просто дружиною, ще й нянькою для 30-річного чоловіка. І ця роль мені точно не подобається.

Коли ми з Женею зустрічались він був доволі хорошим – приділяв мені багато уваги, не шкодував подарунків та завжди проявляв ініціативу. Ми часто їздили відпочивати, ходили у походи та весело проводили час. Це не назвеш шаленим коханням, але це була стабільність, повага та душевна близькість. Мені було з ним добре і я справді любила його.

Через півтора року стосунків ми одружились. Одразу ж почали жити разом і тут я зрозуміла одне – не дарма мене свекруха ще до весілля намагалась навчити правильно готувати, прибирати та тому, як я маю себе поводити. Я не сприймала це серйозно – думала Антоніна Василівна просто так переживає за сина. А потім я зрозуміла не дарма.

Женя зовсім не пристосований до побуту – видно, що мама все вирішувала за нього. Він не просто не вміє готувати, він, навіть, не набере сам собі їжі, бо вважає це моїм обов’язком. Йому потрібно не просто приготувати, а ще й подати та вже тоді кликати до столу. Через це у нас часто траплялись сварки. Я ж так само ходжу на роботу, так само втомлююсь і хочу відпочити. А зі слів Жені я повинна прийти, приготувати свіженьке їсти та ще й подати йому. Про доставку їжі й мови не може бути – він не хоче псувати собі шлунок ресторанною їжею, яку невідомо хто і як готував. Женя ще й вирішив поскаржитись на мене своїй мамі й та неодноразово телефонувала мені, щоб поскандалити.

Потім, як виявилось я маю прати та прасувати весь його одяг, бо так робила його мама. Тобто він навіть не увімкне пральну машинку, щоб попрати власні труси. Це для мене теж стало сюрпризом.

А про прибирання вдома й мови не може бути – за його словами це має робити жінка, а не чоловік. І не важливо чи вона сидить вдома, як його мати, чи працює до пізньої ночі. Для чого я одружилась тоді?

І такої ж думки дотримується моя свекруха. Ну вона ж його цьому й навчила. Вона приходила до нас додому, приносила котлеток та супчику для синочка, боя ж не так його годую, і паралельно читала мені лекцію про те, як має себе поводити справжня дружина.

Після декількох місяців такого «щасливого» сімейного життя я подала на розлучення. І знаєте? Взагалі не шкодую – я думаю. Що вчинила правильно. Думаю супчики своєї мами Женя буде ще довго їсти, бо жодна жінка, яка себе поважає не буде терпіти такого ставлення до себе.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Ніколи не думала, що так невдало вийду заміж. Євген не виглядав поганим чоловіком, але після весілля все змінилось.