Чоловік думав, що дитина від нього, та жінка брехала

«Дитину я тобі народила. Яка різниця хто тато…». Фраза, яка постійно крутиться в голові, як нав’язлива муха. І ці кілька слів змінили наше життя на всі 360 градусів.

Насправді, не надто проста історія. Таке оповідати завжди буде важко і боляче. Тим паче, що я ніколи такого не очікував. Я собі думав, що все у нас в сім’ї прекрасно, але, мабуть, прогадав.

Ми були одружені уже 6 років. Дружині 27, а мені 29 років. Пожили перших кілька років для себе, ще й до одруження довго прозустрічались. А далі захотіли дитину. Як я думав, що це бажання нас обох.

Проте, я дуже помилявся. Сталось так, що ніяк дружина не могла завагітніти. Я ставився до неї з розумінням і підтримкою. Здали аналізи, виявилось, що проблема в мені. Я довго лікувався.

Дружина зовсім мене не підтримувала. Постійно на цю тему у нас були скандали. Вона казала, що я спускаю великі гроші на вітер, а треба просто змиритись зі своєю долею. Я не розумів такої позиції.

Ось на 5 річницю весілля дружина показує позитивний тест. Я був дуже щасливим. Здійснилась моя мрія. Мати повну щасливу сім’ю. Я був на 7 небі від щастя.

Вагітність у дружини була важкою. Вона постійно скаржилась на погане самопочуття і нарікала. Наче жаліла про те, що погодилась на таку «аферу».

Я ж намагався її всіляко підтримати та огорнути підтримкою і турботою. Все-таки, мені було жаль дружини. Дитина наша спільна, а вона отак мусить страждати. Тож я постійно намагався їй догодити.

Ось вона і щасливо народила. Пологи минуло досить легко. Народилась дівчинка Соломія. На виписку я витратився добряче, та для моїх дівчаток мені нічого не шкода.

Після пишного святкування виписки, а через тиждень і хрестин я абсолютно випадково вирішив здати повторні аналізи. Це було профілактично. Бо кілька раз погано себе почував.

І раптом я дізнався таке, що, безперечно, мене не злякало, а шокувало. Виявилось, що я так і не поборов хворобу, що заважала мені мати дітей.

Я почав перепитувати, уточняти. Можливо, це вилікувалось і повернулось. Та не так все просто. Виявляється, найгірший мій страх справдився.

Я прийшов додому геть спустошений. Я не міг повірити у те, що відбувається. Вирішив спокійно усе з’ясувати з дружиною. Може, це якась помилка.

Дружина не здивувалась, наче знала що рано чи пізно правда випливе. Одразу ж розповіла мені, що півтора року зустрічалась з одним чоловіком.

Та найбільше мене вбила її фраза:

–Яка різниця хто тато. Я ж тобі ту дитину народила. А могла позбутись взагалі.

Я досі не знаю що робити і як мені вчинити. Стільки часу я жив у брехні. І що тепер?

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чоловік думав, що дитина від нього, та жінка брехала