Чоловік ніколи не брав на себе фінансові обов’язки. Навіть хоче в декрет

Я завжди розуміла, що хочу створити свою сім’ю. Мріяла хоча б про трьох дітей. І прикладом для того слугувала моя велика і дружня сім’я. У моїх батьків, окрім мене, є ще четверо діток. Найстарший брат вже давно одружений і проживає закордоном. Ще дві сестри і молодший брат росли зі мною.

На найменшому Артемчику я й натренувалась бути мамою. Я могла усе робити: і підгузок змінити, і погуляти надворі, і нагодувати. Вчитися добре я також встигала, отримувала відмінні оцінки, в університет змогла вступити і вже на 3 курсі знайшла хорошу роботу з гарною заробітною платою.

Ось так мені пощастило, та вже хотілось і свою сім’ю створити, а не лише про братів і сестер дбати. За два роки після отримання диплому мрія здійснилась.

Зустріла я чоловіка своєї мрії. Ми не надто обговорювали подробиці майбутнього особистого життя. Радше разом розважались і насолоджувались життям.

Минуло близько двох років і я вже сподівалась, що Олександр освідчиться, та нічого не змінювалось, тому я почала натякати, а пізніше і відкритим текстом сказала, що пора нам створити сім’ю, або ж не витрачати час одне одного. Минув десь тиждень і врешті хлопець запросив  мене в ресторан.

А ще вручив великий букет троянд і покликав заміж. Я без вагань погодилась, чом би й ні. Я ж так про це мріяла. Та от, повернувшись додому і повідомивши рідних, якось на серці було тривожно. Я не відчувала в цьому вчинку впевненості Олександра.

Батьки, до слова, дуже зраділи, брат і сестри також. Відгуляли пишне весілля. Щоправда, батьків мого нареченого не було. Я питала що трапилось, та він лише відмахнувся, що добратись не зможуть. Ну й нехай.

Після весілля переїхали в орендовану квартиру і стикнулись з першими проблемами. Я не звикла, що жінка має сидіти на шиї чоловіка.

Але голова сім’ї повинен хоча б намагатись забезпечити сім’ї якомога краще майбутнє і не скидати усе на плечі жінки. Тут же так не виходило. Виявилось, що Олександр трохи лінивий і мало робить вдома, заробляти також достатньо не може.

Я і господинею мала бути і заробляти нам на більше частину витрат.

Минуло трошки часу. Я пахала, як божевільна і нарешті дізналась новину, що не лише мала здійснити мою заповітну дитячу мрію, а й хоч трохи звільнити мене від всіх цих лишніх обов’язків. Правда це я так думала. Наївна.

Я дізналась, що вагітна. Повідомила про це чоловіка. Сподівалась, що він адекватно поведеться. Та він запропонував мені відправити в декрет його маму, яку я навіть на власному весіллі не бачила, або ж його самого. Тобто забезпечувати сім’ю практично одразу після пологів мала я.

Не знаю навіть як це сприймати.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чоловік ніколи не брав на себе фінансові обов’язки. Навіть хоче в декрет