Чи зобовязані діти допомагати батькам? Мої батьки вимагають, щоб я допомагав їм на пенсії.

Своє дитинство я завжди згадую з усмішкою та лише з приємними спогадами. Я у батьків єдиний син і вся їхня увага, любов та турбота приділялись лише мені. Знаю, вони робили все можливе для мого блага та гарного майбутнього і я за це їм дуже вдячний.

Та працювали батьки на звичайних державних роботах – мама вихователька, а тато пожежник, тому розумієте, що зарплата там бажає бути кращою. Не зважаючи на це, я ніколи не відчував себе в чомусь обділеним і вони завжди купляли мені все, що я хотів. Було навіть враження, що у них якийсь безліміт по грошах, а коли дізнався скільки вони заробляють добряче здивувався.

Я ріс слухняним та розуміючим сином і мав чудові стосунки з батьками. Навіть підлітковий вік не змусив мене бунтувати чи ще щось. Так з часом я закінчив школу і поступав у хороший університет. Мама з татом дали мені чудову освіту, тому у мене вийшло з легкістю попасти на державне місце та вчитись безкоштовно. Проте, довелось переїхати в інше місто та оселитись в гуртожитку, а додому повертатись лише на вихідні.

Весь час я був на триманні батьків й вони мене повністю забезпечували. А десь на другому курсі університету, через знайомих, я знайшов підробіток, яким займався після пар. Звісно, моя зарплата була взагалі мізерна, але на якісь свої “хочу” цілком вистарчало. І лиш після закінчення університету зміг влаштуватись на роботу по професії й нарешті сам себе забезпечувати.

Хоч вибрана мною професія виявилась дуже поширеною, та не дуже оплачуваною. І лиш заради стабільності не наважувався щось поміняти.

Йшов час, я залишався жити в новому місті, навіть одружився там, а до батьків деколи лиш навідувався. Мою дружину вони сприйняли гарно і невдовзі вже ми могли привозити до них свою донечку погратись. Загалом, все було чудово. До одного моменту.

Та перед цим, хочу уточнити, що оскільки моя дружина була в декреті, я був головним добувачем і повністю забезпечував свою сім’ю. Пощастило, що бабуся коханої залишила їй квартиру і нам не довелось жити на орендованій та ще на це гроші витрачати.

Отже, якось батьки покликали мене на розмову і сказали, що оскільки вони забезпечували мене так багато років – тепер я зобов’язаний допомагати їм фінансово на пенсії та навіть суму вирахували. Це мене поставило в ступор, адже я не заробляв так багато, щоб ще і їм допомагати. Чесно, була б можливість – з радістю допоміг, але обставини були іншими. Та й хіба діти зобов’язані чимось батькам? Це ж батьки вирішують завести дитину та відповідають за неї. Не знаю, чи це я такий поганий син, чи що, але таких вимагань не розумію.

Довелось відмовити батькам, на що вони образились. Та мені здається, я все зробив правильно. А ви як вважаєте, чи діти зобов’язані своїм батькам і чи можуть батьки вимагати допомоги?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чи зобовязані діти допомагати батькам? Мої батьки вимагають, щоб я допомагав їм на пенсії.
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.