Для моєї мами існує тільки її син, а я – пусте місце

Я старша доньку у сім’ї й це мене не тішило ніколи. А все тому, що моя мати мене любить менше, ніж брата. І це не вигадки чи ревність -це правда.

Ще з самого дитинства я пам’ятаю цю несправедливість – мій брат завжди отримував кращі іграшки, більше солодощів та ніколи не був сварений. На відміну від мене – я отримувала прочухана навіть тоді, коли нашкодив Сашко. Мама казала, що це я недогледіла за ним – а в нас різниця всього два роки, я сама ще дитина і не могла відповідати за іншого.

Тоді навіть моя мати часто сварилась зі своєю свекрухою, адже та не раз вказувала на таку «материнську любов». Та моя мама все заперечувала й казала, що я сама у всьому винна – не слухняна, не допомагаю їй та ще й вигадую.

Так було і в старшому віці, коли я вступала до університету – мама одразу сказала, що грошей на навчання не дасть і я повинна своїми силами, або ж піду до ПТУ. Мені пощастило – я потрапила на бюджет. І все б нічого, якби я не дізналась, що для мого брата були відкладені гроші на університет – щоправда він ну нього не вступив. Та гроші мама віддала йому на «бізнес».

Але найбільшим ударом стало те, що коли я вийшла заміж та народила дитину – мати не надто цікавилась онукою та мною. В гостях була один чи два рази за рік і то через татову ініціативу.

Зате, коли мій брат став батьком – мама і гроші, і подарунки, і увагу направила на онука. Мені стало так образливо за себе та свою дитину. Невже можна так ділити своїх дітей? Хі ба мати так має поводитись?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Для моєї мами існує тільки її син, а я – пусте місце