Дядько позичив мою машину, а кузен її р0зтрощив

Скажу вам одну просту істину, яка, якщо запам’ятаєте, врятує вам життя не один раз, і не двічі. Добре думайте кому довіряти. Це має бути маленьке коло найближчих людей. І те, що хтось там ваш родич не означає, що з ним можна ділитися усім. Особливо, важливо не відкривати своє щастя духовне і фінансову. Бо найзаздрісн1шими завжди були і будуть саме рідні люди. Та й чужим довіряти не можна тим паче. Тому перш, ніж поділитись найсокровеннішим, добре подумайте. Можливо, краще потішитись наодинці і не страждати.

У мого дядька дуже заздрісна сім’я. Ми ніколи особливо не спілкувались тепло, а тим паче після нещодавнього. Мій тато – старший син у сім’ї, тому, певно, дядько його і недолюблює. Але ж я точно ні в чому не винна. У мене є лише двоюрідні брат і сестра. Діана і Дмитро дуже схожі на свого батька.

Зі мною вони не надто спілкуються, та й взагалі іноді поводяться нестерпно. Особливо, в дитинстві. Я єдина дитина в сім’ї. Батьки не те, щоб балували мене, проте все найнеобхідніше і найцікавіше завжди купляли. Пам’ятаю один випадок з дитинства, який повторився масштабніше у дорослому житті. Я колись дуже хотіла машинку на акумуляторі, якою можна управляти, як дорослою.

Батьки, незважаючи на фінансові труднощі, мені її придбали. Я дуже тішилась. Та коли у гості прийшли Діана і Дмитро, вони просто її розтрощили і розламали. Я пам’ятаю, що сильно плакала, а дядько не визнавав провини і казав, що нічого страшного не сталось. А я просто балувана.

Я дуже довго йшла до того, аби отримати права, бо постійно не вистачало часу. А ще довше я накопичувала на власну омріяну машину. І мені таки все вдалось. Нещодавно я вже почала їздити на новинці. Батьки дуже мною пишались. У них я й копійки не попросила, все заробила сама. І нещодавно прибіг дядько, попросив позичити на день машину.

Казав, що для нього і він берегтиме, як зіницю ока. Що ж. Відмовитись у мене причин не було. Дала ключі від машини і побігла на роботу. Добре, що недалеко. Наступного дня дізнаюсь, що машину дядько позичав для Дмитрика, який, до речі, не має прав, і він її розтрощив. А дядько знову ж таки каже, що у мене реакція балуваної дитини. Я вже не знаю як себе стримувати. Гнів просто зашкалює. Як ви б реагували на моєму місці?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дядько позичив мою машину, а кузен її р0зтрощив
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.