Моя дружина росла з думкою, що вона сама повинна все вирішувати за себе, адже допомоги від рідних не варто чекати.

І не тому, що у них не було змоги цього робити – просто вони не вважали за потрібне. Ірина завжди залишалась осторонь – мати не надто цікавилась нею та її життям. Але от про молодших дітей – не забувала.

Від початку нашого сімейного життя, а воно вже триває майже 10 років, я не пам’ятаю випадку, щоб батьки моєї коханої зателефонували чи прийшли у гості просто так. Якщо й було спілкування, то тільки тоді, коли вони чогось хотіли – позичити грошей, які ніколи не віддавали, забрати стару техніку на дачу і тощо. Ірина хоч і мала образу на них, але ніколи не відмовляла у допомозі. Що не скажеш про них.

Іра сама вступила до інституту на державне, бо знала – батьки не будуть витрачати гроші на навчання і в неї тільки такий шанс отримати вищу освіту. Ніхто не переймався за що моя дружина живе і що їсть – пішла жити у гуртожиток, то хай сама й вирішує свої проблеми. І, навіть, новина про одруження їх не надто зацікавила. Ми відгуляли маленьке та скромне весілля – таке, яке самі змогли оплатити, хоч мої батьки нам таки допомогли. Ірині ж прийшли на весілля самі та не взяли ні брата, ні сестру – тим було ніколи. Не обійшлось на святкування без скандалу – тещі не сподобалось те, що їй не дали слово і що Іра не подякувала їм за своє дитинство, як це зробив я у бік моїй рідних.

Після цього ми не надто часто спілкувались з батьками дружини – не було ні бажання, ні причин. І скажу чесно – ні я, ні Ірина не надто страждали від того. Хоч у дружини була образа за таке ставлення – все ж таки це її матір і батько і те, що вони відкрито показують своє байдуже ставлення до однієї дитини страшенно обурювало. При тому, що вона була спокійною дитиною, жодних проблем з нею не виникало. Ба, більше – вона завжди допомагала матері з молодшими дітьми: могла нагодувати, погуляти та доглядати поки мати та батько на роботі. От за це їй така «подяка».

У нас життя складалось просто чудово – самі не очікували. Мені вдалось відкрити власну справу, невеличкий магазин автозапчастин, яка з кожним роком розширялась. За 5 років у нас було вже декілька магазинів у різних куточках міста. Справи йшли добре і ми не тільки міцно стали на ноги, але змогли придбати дім, два автомобілі та подбати про майбутнє, в тому числі й наших дітей.

До речі, у нас народилось дві донечки, Аліна та Катя, яких ми безмежно любимо. Але їх чекало таке ж розчарування, як і Іру – бабуся з дідусем не надто цікавились онуками. У них не було часу, адже молодша сестра дружини теж народила – вся увага була їй.

І так би ми й жили, якби теща і тесть не вирішили – якщо у нас є гроші, то ми повинні допомагати усім. Якось мама Іри зателефонувала їй і не попросила, а таки дала команду – дати у борг, або просто поділитись, певною сумою грошей, щоб її сестра придбала окреме житло. Аргумент був простий – у вас є гроші та ви не збіднієте.

Ірині ця розмова не сподобалась і вона не стала мовчати – сказала матері все, що думає. Це стало останньою краплею – після цього спілкування з рідними взагалі припинилось. Але ми не надто переймаємось цим.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя дружина росла з думкою, що вона сама повинна все вирішувати за себе, адже допомоги від рідних не варто чекати.
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.