Моя мама сестру любить більше ніж мене. Ніколи перша мені не телефонує, в гості не запрошує. Так і з внуком не бачиться. Важко змиритись що так у нас сталось, адже колись у нас був дуже міцний зв’язок.

Колись ми жили мало не як в казці. У мене була любляча сім’я – батько й матиЖили ми хоч не в великійале затишній однокімнатній квартирці.

У нас було все для щастя. Батько працював у банкумама в садочкуУвечері ми разом збиралися і пили на кухні чайтак сиділи за розмовамиУ вихідні ми багато гуляти та гралисьЦе мій улюблений спогад з дитинства.

Коли мені було 9 батько через хворобу померЦе стало великим горем для насМи підтримували одна одну як моглиВ цей час я найбільше відчувала любов мамиМи залишились саміМамі було складноале я бачила як вона старалась це не показувати мені.

Так у злагоді минуло 3 рокиПотім мама зустріла чоловікаЗ Тарасом вони познайомились у паркупочали зустрічатисьСпочатку я була проти їхніх стосунківале згодом зрозуміла що мама заслуговує бути коханою – тому не заважала їмТарас мені сподобавсявін став мені другом і ми нормально спілкувались.

Мама знов була щасливоюТак згодом вони одружилисьІ ми з мамою переїхали до Тараса.

Тепер ми жили в гарній трикімнатній квартиріУ мене навіть була своя кімнатаА свою квартиру ми здавали в орендуНезабаром мама повідомила що вона вагітнаЯ зраділаадже завжди хотіла мати сестричку або братикаТак через якийсь час народилась НаталяЯ її просто обожнювалаНі на крок від неї не відходилаЩоразу коли вона плакала я її колисала та співала пісеньки.

Все було добрелише чомусь змінилось ставлення Тараса до менеВін став дратівливийне розмовляв зі мноюМама також тепер мало часу мені приділялаАле на неї я не ображаласьа старалась у всьому їй допомагатиТа з часом про мене зовсім забули.

Ніби й не вважали сім’єю. У мене був у розпалі підлітковий періодТому я все брала близько до серцяПочалися сварки з мамоюА тоді й з вітчимомЗ якогось моменту він вирішив що в праві мене виховувати та повчатиЯ цього не терпілаЗавжди казала що він мені не батько і ніколи не замінить йогоНа що Тарас ще більше сердився.

Сестра росла і я більше бачила любов збоку, аніж відчувала їїВ той момент мені хотілось пошвидше закінчити школупоступити кудись та з’їхати від нихТак і сталосьчерез рік я вступила в коледж і переїхала до гуртожитку.

Тепер я жила в іншому містіСтало легше моральноАле гнобило тещо мама навіть не цікавилась як у мене справиДзвонила вкрай рідкоа навіть коли це ставалось то лише розказувала про кохану НаталочкуМене аж вивертало коли я чула її ім’я.

Так після коледжу я і не планувала повертатись додомуДумала – влаштуюсь на роботуповернусь в батьківське житло і буду собі жити самаТа сталося не такяк гадалосьЩе на першому курсі я почала зустрічатись з СергіємВін від мене на три роки старшийНаші стосунки були серйознимитому ми планувалищо колись одружимося.

Та доля вирішила це пришвидшитиАдже одразу після закінчення коледжу я взнала що вагітнаМи були в легкому шокуЦе трохи не вписувалося в наші планиАле ми прийняли цей факт і стали думати що нам робити.

Сергій як справжній чоловік одразу мені зробив пропозицію вийти за ньогоЯ погодиласьРозповіла мамі про це, але  її реакція була мені зовсім не зрозуміла.

Вона навіть не зраділа що стане бабусеюлише сухо привіталата все ж запиталась що ми далі плануємоЯ їй сказала що ми одружимося і хотіли б жити в батьковій квартиріМамин погляд різко впав на мене.

– Ця квартира здаєтьсяяк ви там будете житиМені тепер людей виганяти через вас?

Сказати що я була шокована – не сказати нічогоЦе ж і моя квартира такожА у мами є Вадим з квартироюнавіть більшоюВін їх з Наталкою повністю забезпечує такщо мамі та не треба працюватиАле вона чіпляється за ті гроші що їй з оренди платять – жаліючи вагітній доньці житло.

Я була сильно ображена на маму.

Не розуміюде подівся цей наш зв’язок що був колисьКуди зникла ця її любов до мене і чому я їй стала так байдужа?

У мене серце розривалось від несправедливостіНавіть довгі вмовляння не переконали маму.

Та добре що біля мене в цей момент був СергійВін всіляко мене підтримував – казавми можемо пожити якийсь час у його батьківВін працює на роботітому грошей має вистарчити на проживання та дитиніТа й вразі чого його мама допоможеЦе прекрасна жінка.

Ірина Михайлівна одразу прийняла мене як рідну донькуЗ нею ми одразу знайшли спільну мовуПісля народження внука вона завжди мені допомагалаРозуміла мене такяк має розуміти мама свою донечку. А от моя сім’я і зовсім від мене віддалиласьПісля випадку з квартирою з ними навіть не спілкуюсь

Я тепер в іншій сім’ї – де мене люблятьповажають та рахуються з моєю думкою.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя мама сестру любить більше ніж мене. Ніколи перша мені не телефонує, в гості не запрошує. Так і з внуком не бачиться. Важко змиритись що так у нас сталось, адже колись у нас був дуже міцний зв’язок.