Моя мама все життя обирала не мене, а чоловіків. І хай тепер отримує те, на що заслуговує

Коли мені було 8 років мій батько покинув матір та пішов жити до іншої жінки. Він забув не тільки про маму, але й про мене – не телефонував, не питав як я, не купував вбрання чи подарунки. Лиш одного разу, коли мені було 10 років, він привітав мене з Днем народження і подарував іграшку. Після цього всі наші шляхи остаточно розійшлись.

Я росла з матір’ю. І все б нічого, якби вона цікавилась мною та виховувала. Скільки я себе пам’ятаю – вона завжди намагалась влаштувати своє особисте життя. Я розумію, що вона була ще досить молодою, коли батько її покинув, і їй теж хотілось кохання. Але у гонитві за ним вона забувала про власну дитину. Все літо я проводила у бабусі в селі, одяг новий мені купували вкрай рідко, і не тому, що не було грошей, просто мама все витрачала на себе.

А вже в 9 класі, коли мама вдруге вийшла заміж, мене взагалі відправили на постійне проживання у село – новий чоловік мами не захотів виховувати чужу дитину і я просто його дратувала. В той момент мама обрала не мене. Вона не просто залишила мене у бабусі, але й відвідувала вкрай рідко, як і допомагала грошима. Ми жили на бабусину та дідусеву пенсії – шикувати не приходилось. Добре, що хоч у них був власний город і на овочах та фруктах можна було економити. Та ще й мали курей, кролів та худобу – молоко, м’ясо та яйця теж завжди були. Одяг мені купували тільки тоді, коли я вже або не виростала з нього, або він так зношувався, що вже не мав гарного вигляду.

Попри це я змогла закінчити школу з золотою медаллю та вступити до університету на державне. Та ще й обрати ту спеціальність, про яку мріяла – банківська справа. За декілька років я так само успішно отримала вищу освіту. Це й допомогло мені влаштуватись на хорошу та добре оплачувану роботу. І вже за 5 років я придбала і власне авто і однокімнатну квартиру.

Саме в цей момент на порозі мого дому з’явилась мати. Вона почала плакатись, що її чоловік знайшов молодшу та вигнав з дому. За роки проживання він перехитрив її та зміг переписати квартиру на свою матір. І відповідно тепер моя мама втратила не тільки чоловіка, але й житло. Прийшла вона до мене, бо більше нема куди йти.

Я пошкодувала цю чужу для мене жінку і прийняла до себе, але з умовою, що за місяць-два вона знайде собі роботу і з’їде від мене. Так і вирішили.

Спочатку все йшло за планом – мама шукала роботу, поводилась скромно та не викликала жодних запитань. Ми не були близькими, але й не скандалили. Та вже за місяць я помітила зміни у мами – вона все частіше поверталась пізно додому, а інколи й на підпитку. Коли я запитувала, де вона була – розповідала історії про подруг та посиденьки з ними.

Одного разу я повернулась з роботи раніше – не дуже добре себе почувала і тому відпросилась. Коли я спробувала відкрити квартиру, то не змогла. Я постукала і тільки за декілька хвилин мама відкрила двері – вона залишила ключ у замку і тому я не змогла потрапити до квартири. І вона була не одна – в моїй квартирі знаходився чужий чоловік в одних трусах, а на столі стояло декілька пляшок вина та фрукти. Коли я почала запитувати, що він робить в моєму домі – мама почала кричати, що вона має право на особисте життя. Історія почала повторюватись. Але мама не врахувала, що мені вже не 8, а 28 і тепер не вона мене виселить з дому, а я її виставлю за двері.

Я сказала, щоб завтра і духу її не було у мене вдома, а чоловіка вигнала у ту ж мить. Мати сварилась, кричала та проклинала мене, але не мала вибору і почала збирати свої пожитки. І знаєте – я не шкодую, адже такої матері я не побажаю нікому.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя мама все життя обирала не мене, а чоловіків. І хай тепер отримує те, на що заслуговує
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.