Моя Олена має справді добре серце, але її рідні цим дуже добре користуються. Теща вже звикла, що її донька виконує всі її забаганки та, навіть, не соромиться.

Моя дружина постійно має їй допомагати, давати гроші та й просто кидати усі справи та бігти за першим покликом. А в Лєни такий характер, що відмовити вона точно не зможе.

Ми одружені вже понад п’ять років і хочу сказати, що всі ці роки від нас родина моєї дружини завжди поруч. Ні, жодних претензій до Олени у мене нема – вона хороша дружина, гарна матір, відмінна господиня і я просто безмежно її люблю. Але в неї є великий мінус – дуже добре серце. Так-так, вам не здалось – для мене це мінус. І не тому, що я вважаю поганим допомогу комусь – просто все має бути з розумом і не варто дозволяти людям користуватись тобою. А саме так чинять близькі родичі моєї коханої – особливо її матір, Марія Петрівна.

Відносини з тещею у мене одразу ж не склались. Ні – відкритого конфлікту у нас не було, але кожен з нас мав свої погляди на нашу сім’ю. Теща завжди намагалась контролювати доньку та вказувати як їй жити. Це почалось ще перед весіллям, коли Марія Петрівна переконувала Олену не робити весілля, а витратити кошти на більш важливі речі – наприклад, паркан у них вдома. І нічого, що то мої гроші і я оплачую весілля. Тоді я не дозволив керувати на що теща дуже образилась і казала про те, що я її не поважаю.

Потім, після весілля, почались часті приїзди у гості з інспекцією. Марія Петрівна перевіряла те, як донька веде господарство – оглядала квартиру, холодильників і перевіряла, що ж ми купуємо собі. Її обурювало те, що ми дозволяємо собі купувати делікатеси, а вона, до прикладу, креветки взагалі не їла. Тоді Олена зібрала мамі добру торбу з їжею, запевняючи, що ми ще купимо. Мені не було шкода, але такі подарунки від дружини зачастили.

Після цього теща вирішила, що може просити у нас все, що їй потрібно – новий телевізор, постільну білизну, нове взуття чи пальто. І той список можна продовжувати. Спочатку Олена виконувала всі забаганки матері і я мовчав. Та з часом мені це набридло і я вирішив поговорити з дружиною. Після розмови, як я тоді думав, вона все зрозуміла і, навіть, погодилась зі мною.

Та через деякий час теща проговорилась, що Олена їй щомісяця дає певну суму на потреби – близько двохсот доларів. Я міг не помітити це, бо заробляю достатньо і не обмежую дружину у витратах. Мене обурив сам факт того, що теща спокійно бере гроші та витрачає на походи до салону краси, новий одяг та, навіть, дає гроші молодшій доньці.

Це мене дуже обурило і я таки не втримався і сказав тещі в обличчя все, що я думаю. Сварка була сильна і теща з криками гримнула дверима. Олена на мене образилась, але сказати нічого не могла.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя Олена має справді добре серце, але її рідні цим дуже добре користуються. Теща вже звикла, що її донька виконує всі її забаганки та, навіть, не соромиться.