Моя сусідка розповіла, як вона готувалась до весілля єдиної доньки. Всі заощадження витягнула та навіть крeдит взяла, але навіть припустити не могла, що станеться.

Моя сусідка Ірина Василівна дуже хороша жінка, ми всім будинком любимо її та поважаємо. Порядна, завжди ввічлива, чудова мама і дружина – все це саме про неї.

У них з чоловіком є донька Олена, вона живе окремо в гуртожитку, оскільки ще 4 роки тому вступила в університет, що знаходиться в іншому місті. Часто дівчина приїжджала до батьків на вихідні, а потім знову поверталась на навчання. А от на 5 курсі Олені її обранець зробив пропозицію вийти заміж. Це було чудовою новиною для Ірини Василівни й вона дуже раділа за доньку. Адже Олена з Владиславом довго зустрічались, на вже були знайомі з батьками один одних.

Він також з нашого міста, хороший хлопець з гарної та порядної сім’ї. Вони почали зустрічатись ще у школі, спочатку цьому ніхто серйозності не надавав, але роки йшли, а пара не розлучалась, тому було зрозумілим, що одруження не за горами.

Підготовка до весілля почалась задовго до самого свята. Вирішили не поспішати й дату обрали лише на наступний рік, хотіли зробити все ідеально. Так, як молоді ще не працювали, батьки з обох боків взяли фінансову відповідальність на себе і вирішили дітям робити пишне весілля.

Ірина Василівна з чоловіком люди не багаті, але заради такого приводу, витягнули всі свої збереження. Це так здається, що підготовка мало часу займає, але не встигли й моргнути, як пролетів час і залишився 1 місяць до весілля. Потрібно було ще весільну сукню купляти та й самим приодягтися.

Поміж того, Оленчину маму турбувало те, що оплатити весілля не достатньо, потрібно щось ще подарувати – ну ж не підуть з пустими руками на весілля єдиної донечки. Але гроші були вже всі потрачені, позичити ні в кого не було й Ірина Василівна собі сушила голову – щоб придумати та де на це взяти гроші.

Коли вирішила порадитись з майбутніми свекрами, ті лише більше засмутили жінку, мовляв, вони квартиру подарують! Звідки такі гроші у них – поняття не маю. Тоді, щоб не виглядати гіршими на фоні свекрів, Ірина Василівна подумала, що можна подарувати автомобіль. Але питання де взяти грошей на це залишалось відкритим.

Порадившись з чоловіком, вони не знайшли іншого виходу, як взяти кредит. Звісно, ідея така собі, але іншого варіанту у них не було. Оприділившись з машиною, пішли в банк. Так, як батьки Олени ще працюють, їм з легкістю його дали, щоправда, тепер найближчих 5 років вони були зобов’язані більшою половиною зарплати розраховуватись за нього. Та сподівались, хоч нареченим сюрприз сподобається.

Коли до весілля залишався тиждень, молоді з батьками зібрались, щоб обговорити якій дрібні деталі, що стосуються свята. Але день перед тим їм друзі організовували холостяцьку і дівочу вечірки.

Тоді на обговоренні, Владислав зі своїм татом вийшов на балкон говорити, так Ірина Василівна випадково почула їхню розмову. Майбутній зять все вихвалявся, як з хлопцями відсвяткував холостяцьку вечірку. Можна б було подумати, ну що такого, молоді люди й так святкують – це нормально. Але коли Ірина Василівна почула наступне, то мало не впала. Хлопець почав розповідати як йому друзі замовили дівчину легкої поведінки! Це ж треба таке, ще не одружився, а вже в гречку вскочив!

Часу думати не було – жінка більше ні хвилини не хотіла затримуватись біля такого зятя, сказала чоловікові та доньці, що потрібно збиратись і вони квапливо пішли. Лише вдома Ірина Василівна розповіла все Олені, сказала, щоб та зробила правильний вибір. Але потрібно поважати себе і нікому та нізащо не дозволяти так з собою вчиняти.

Весілля Олена таки скасувала, не захотіла своє життя поєднувати зі зрадником.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя сусідка розповіла, як вона готувалась до весілля єдиної доньки. Всі заощадження витягнула та навіть крeдит взяла, але навіть припустити не могла, що станеться.