Наш шлюб з Оленою — це найкраще, що траплялось у моєму житті. Проблем у нас немає, окрім однієї — моєї тещі, яка вважає, що я повинен забезпечувати її, адже вона мама моєї дружини

Анна Володимирівна — це моя теща. Її донька Олена — це найкраще, що могло трапитись зі мною у житті. Наша сім’я поки маленька, адже одружились ми зовсім нещодавно. Крок цей був обдуманий, але водночас швидкий, оскільки за пів року після знайомства я вирішив, що Оленочка — це моя доля, і я просто не можу лише зустрічатись із нею, бо вона повинна стати моєю дружиною.

Весілля ми зробили скромне, не запрошували безліч родичів, а так, обійшлись лише найріднішими людьми: родичами та друзями. Це дуже розлютило мою тещу, адже вона вважала, що таке свято повинне бути грандіозним та пишним — не щодня ж одружуємось. Але ми не могли собі цього дозволити, адже все це ми організовували за свій кошт, тому я відразу їй сказав, що якщо вона має бажання влаштувати величезне свято, то нехай платить зі своєї кишені, а нам з Оленкою все подобається і так.

Ми будували своє сімейне життя просто: гроші, які я заробляю, ми витрачаємо на нас і наші потреби, а ті, що заробляє Олена, вона використовує на те, що потрібно їй. Тобто за винайману квартиру плачу я, купую їсти, пити, оплачую наші поїздки та ресторани, а моя кохана робить із грішми те, що захоче. Для мене все це зовсім не важко, адже моя заробітна плата дозволяє це робити.

Одного разу до нас в гості прийшла Анна Володимирівна. “Подивитись, як ви живете прийшла. Чи не голодні, не холодні. Як у вас із грішми?” – запитала жінка. Я відказав, що все добре, і її допомога не потрібна, оскільки подумав, що вона хоче дати нам трохи коштів. Думав, нехай витрачає гроші на себе, адже їх у неї достатньо. Та, як виявилось, запитувала вона це не тому, що хотіла допомогти матеріально, а тому, що перевіряла чи можемо ми взяти її забезпечення на себе.

Наступного дня вона покликала Олену в гості. А звідти дівчина прийшла трохи здивованою. Кохана розповіла, що Анна Володимирівна попросила в нас, аби ми купили їй путівку до санаторію, бо вона вже, мовляв, не молода, і їй потрібен відпочинок.

Тоді я подумав, що це нормально просити таке в доньки із зятем, тому погодився дати на це гроші. Відтоді, як вона приїхала, я тільки й чую від Олени, що її мама трохи перегинає: “І чайник новий їй треба, і мікрохвильовка, та й телевізор не завадив би”. Добре, що моя дружина розуміє це, і не ображається на те, що я трохи шокований від цього.

Якось теща захворіла і попросила, аби ми їй привезли продуктів, список яких вона написала у вайбер доньці. “Червона риба, різні продукти, в’ялена ковбаса, сир брі, оливки…”… я був, м’яко кажучи, шокований. Дивно, як це вона вина не замовила, адже до такого таких продуктів його й купують.

Тоді я приїхав до неї та прямо запитав чому вона вирішила, що просити такі подарунки в дітей — це нормально. До того ж вона знає, що її донька багато не заробляє, і за все плачу я. Відповідь тещі мене дуже здивувала: “Я думаю, ти мені багато винен за те, що я народила тобі дружину. Тому ти можеш віддячити мені тим, що забезпечуватимеш мене.”

В той момент я навіть не знав, що їй відповісти… Як мені вчинити в цій ситуації, аби не посвати доньку з матір’ю, і самому не зіпсувати стосунки із тещею?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Наш шлюб з Оленою — це найкраще, що траплялось у моєму житті. Проблем у нас немає, окрім однієї — моєї тещі, яка вважає, що я повинен забезпечувати її, адже вона мама моєї дружини
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.