Наша мама зовсім не відпочиває по ночах

— Тату, нам потрібно з тобою серйозно поговорити.

Сергійко пильно дивився татові в очі. Той навіть не уявляв про що буде розмова, але з рішучості сина зрозумів, що для п’ятирічної дитини тема досить важлива.

— Звичайно ж поговорімо. А про що?

— Ну як про що? Звісно ж про нашу сім’ю, а точніше – про нашу маму.

— А що не так з нашою мамою? – запитав тато.

Син з образою глянув на тата:

— Думав ти і сам здогадаєшся, але ж ні. Доведеться пояснювати мені. Тобі не здається, що ти зовсім не даєш нашій мамі відпочивати вночі?

Тато старався зберігати спокій і зовні не видати себе, але від варіантів, які лізли в голову, там уже місця не залишалось адекватним думкам:

— А звідки такі висновки? Тим більше вночі? 

—  Ну як звідки?- син так здивувався, ніби мова йшла про буденні речі. Кожного ранку мама говорить, що ти знову не дозволив їй допізна дивитися її улюблений серіал. А ти ж знаєш, як вона його любить. І завжди говорить, що найулюбленіший її відпочинок —  його перегляд. Не жалієш ти нашу маму, таточку.

— Он воно як, – тато перевів подих і полегшено зітхнув. — А я і не подумав, що все так серйозно. Але зауваження прийняв, буду виправлятись.

Син, задоволений результатом проведеної роботи, пішов до мами повідомити радісну новину: тепер ніхто не заважатиме її нічному відпочинку.  А тато ще довго сміявся з цієї  ситуації.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Наша мама зовсім не відпочиває по ночах