Новоспечена мама благала: «Згорніть її назад!»

Ми з чоловіком, нещодавно, стали батьками чудової дівчинки.
Ми щотижня їздили у лікарню на перевірку малечі. Робили завжди це удвох. Чоловік допомагав мені одягати крихітку, тому що я трохи боялась.

Та от, коли нам треба було їхати до лікаря, чоловіку сказала виїхати на роботу. Він одягнув маленьку, згорнув її в ковдру та поїхав.

– Що ж я маю сама з нею робити, аби лише не плакала, хай просто спить, — такі думки літали в моїй голові.

Маленька спокійно лежала певний час й не плакала. Я поклала її у машину та ми поїхали на огляд.
Доїхали до медичного центру ми спокійно. Віка проспала усю дорогу. Я час від часу зупинялась і перевіряла чи все гаразд із нею.
Та все закінчилось, коли ми зайшли до лікаря в кабінет. Віку потрібно було розбудити, але вона як відчула й прокинулась сама.
Дівчинка спочатку була дуже спокійною, не рюмсала, стала все розглядати, тому я трохи заспокоїлась.

– Так давайте роздягайте маля, — звернулась до мене лікар.
Я обережно почала, це робити, хоча серце стукало шалено. Думала лише, щоб вона не плакала і не кричала.

Огляд провели швидко, сказали усе гаразд й вийшли.

– Дитинка цілком здорова, ніяких проблем не бачу. Вага відповідає віку та й росте вона у Вас швиденько. Наступний огляд запишемо через місяць, оскільки потреби приходити раніше я не бачу, — розповіла мені спеціаліст.

Я подякувала, та думала лише про одне. Можливо, Віка так і буде лежати тихенько.

«Чи заколисати її», – були у мене думки.

Коли в кабінеті ми лишились двох, моя «маленька сирена» почала працювати.

Одразу я почала хвилюватись. Як же мені знову тебе зібрати, як одягнути маленький комбінезон.

– Ой, що ж мені робити, — взявшись за голову я швидко вибігла з кабінету.

Вийшовши, помітила, що лікаря не було, лише цокіт каблуків, був чутний на сходах.

Я швидко побігла за нею, щоб перехопити.

Здавалось, так хутко я ще не бігала.

Лікар почула, що за нею хтось біжить, повернулась й побачила мене схвильовану.

– Так, давайте згорніть її назад, як усе було, — стурбована подивилась на жінку я.

Хвала Богу, що вона дослухалась до мене й повернулась, щоб одягнути Віку.

Час маленьких комбінезонів пройшов. Я була цьому безмежно рада. Віці уже 3 роки та ми згадуємо цю історію часто, щоб підняти собі настрій. Наш сімейний лікар теж, інколи, жартує з мене та ми разом сміємось з тієї ситуації.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Новоспечена мама благала: «Згорніть її назад!»
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.