Одного дня моя сусідка познайомила мене зі своїм новим співмешканцем, чим шокувала мене

Моя сусідка Вікторія Володимирівна, жінка 47 років, жила сама, оскільки батьки померли, а заміжньою вона ніколи не була. Часто вона приходила до нас в гості, пила чай із мамою, питала в мене про навчання, адже тоді я вже навчалась в університеті. Іноді вона пригощала нас своїми пирогами, які робила щовихідних.

У Вікторії Володимирівни було двоє котів, з якими я ходила гратись, ще коли мені було всього 7 років. Я знала, що цих котиків жінка підібрала на вулиці, оскільки в неї завжди було величезне серце.

Часто пироги, які пекла, сусідка відносила безхатькам, які жили у нас біля мосту. Взагалі, вона часто носила їжу та теплий одяг тим людям, розмовляла із ними. Мені хотілось також ходити із нею, але вона мене не брала з собою, бо, мабуть, мама не відпускала, переживаючи.

Вікторія завжди подобалась мені найбільше, з усіх наших сусідів — вона не була буркотливою жінкою, якій вічно все не подобалось. Вона часто допомагала мені з домашнім завданням, коли батьки затримувались на роботі.

Та зараз, коли мені вже 18, я розумію, що ця жінка надзвичайно самотня. У мого тата є друг Ігор, у якого також немає дружини, і вони, мої батьки, навіть намагались познайомити тих двох, але ніяк у них не склалось.

Останнім часом я помітила, що Вікторія перестала приходити до нас. Подумавши, що вона занедужала, я ввечері купила солодкого, взяла маму, і ми спустились на поверх нижче у її квартиру.

Ми постукали, але ніхто дверей не відчинив. У цій порі Вікторія Володимирівна зазвичай була вдома, тому ми з мамою почали переживати. Ми подзвонили на її телефон, але задзвонив він за дверима. “Може не взяла мобільний із собою” — подумали ми, і повернулись до квартири.

Та наступного дня, після обіду, наша сусідка постукала до нас у двері, та з широкою посмішкою сказала, що хоче нас із деким познайомити. Перед нами постав чоловік років 50, із добрими очима, та приємною посмішкою.

– Це Василь, від учора він живе зі мною. Допомагатиме мені по господарству. – Сказала Вікторія нам.

Вони увійшли до нас, попили чаю із солодощами, які ми купували вчора Вікторії Володимирівні.

Згодом вони вирішили повернутися додому, а я пошепки привітала сусідку з тим, що вона знайшла своє щастя. Жінка подивилась на мене, посміхнулась та сказала: “Доню, ще вчора він жив на вулиці, а тепер має квартиру. Сподіваюсь, його життя тепер стане кращим.”

Вони пішли, а я ще декілька днів ходила, обдумуючи те, наскільки ж сердечна ця жінка. Вона врятувала чоловіка, допомогла йому із житлом. І знаєте, якби кожен був хоч трішки схожим на Вікторію Володимирівну, то наш світ був би набагато кращим.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Одного дня моя сусідка познайомила мене зі своїм новим співмешканцем, чим шокувала мене