Однокласник вирішив так поглузувати, знявши спідницю із дівчинки перед усім класом

Як у цій ситуації знайти винного чи того хто має нести відповідальність за такі дії? Хто має навчити дітей норм поведінки у суспільстві? Здавалося б, елементарні норми моралі та чому тоді їх не дотримали? Школа чи батьки? Хто крайній тут і чиє це не допрацювання збоку виховання молодого покоління? Де «світла» та «темна» сторона? Як Ви гадаєте і які Ваші думки?

Це сталось у звичайній міській школі. Дівчинка розказувала вірш перед усім класом, а хлопчик підбіг й стягнув з неї спідницю. Вона своєю чергою вдарила його у пах. Вчителька одразу повідомила директора й вони зв’язались із батьками двох дітей. Батько дівчинки працював у поліції. Якраз здавав матеріали після чергування, тому мав бути за 1 годину. З ним вдалось зв’язатись дуже швидко, щоб повідомити про ситуацію.

Директор сказав, що дівчина побила однокласника, вдаряючи з ноги в пах і хлопець в медсестри. Більше нічого, окрім цього. Батько був на місці дуже швидко. Одразу побіг в кабінет керівництва. Там були усі: його донька, хлопчик, вчителька. – Прошу вибачите моїй доньці й мене, за таку поведінку, ми будемо мати довгу й сувору розмову на рахунок цього. Я обіцяю, що подібне не повториться, мені дуже соромно перед Вами. Я мав багато роботи, затримували якраз неповнолітнього за дрібне хуліганство.
Та вчителька перебила його і стала розповідати все з самого початку. – Розумієте, Єгор вибіг і стягнув з вашої доньки спідницю перед усім класом, а вона уже вдарила його й він присів на підлогу та став кричати. Батько, просто був у люті, він різко почав говорити: – Ах, якщо так!

Ви думаєте, як я буду поводити себе в цій ситуації? Чи буде розголос про ситуацію з sексуальниm підтекстом? На скронях директора й класного керівника явно виступив піт. Вони не думали, що відповідь буде такою, тоді директор відповів: – Давайте ми не будемо роздувати із мухи слона! Маємо бути мудрими ми ж з Вами дорослі, невідмінну від юних розбишак. Батько був агресивний, тому вчителька вирішила говорити до дівчинки.
Та вона почала перша: «Та це несправедливо. Він зганьбив мене перед усім класом! Ви ж стояли осторонь, що мені було тоді робити? Що-о-о
Після цього батько відповів: – Якщо для Вас це нормально, то давайте тоді Катерино Ігорівно я зніму спідницю із Вас, що ж тут такого. Усе чудово! Усі будемо присутні. – Що ви собі дозволяєте? – обурилась директриса. – Та Ви не розумієте це ж не можна битися, особливо дівчині, куди таке годиться, от куди? – продовжувала вона сердито й дивилась на дітей та їх батьків з впевненістю в погляді..

– Та що ви кажете?! – говорив батько доньки.
– Вона застосувала міри захисту відносно своєї особи. Та ніякої вини в цьому немає. Оскільки, якби цей хлопчик до неї не ліз, цього б нічого не було. А Ви взагалі стояли осторонь!
Я просто не розумію цього цирку, що тут відбувається?! От скажіть, вона ж не підбігла й перша зачепила його. Вона захистила себе й свою чесноту! Ви совість усі тут маєте? Скільки триватиме цей абсурд? Дивився батько дівчинки на усіх й продовжував пояснювати цю ситуацію із норм моралі та законодавства.
З мене досить, терпіти цей балаган ми не будемо! Вважайте, що Ви тут більше не працюєте у відділі освіти будуть шоковані від того, що відбулось. А Вашого сина, — звернувся чоловік до матері хлопця, — я взагалі можу закрити в СІЗО хай думає, що він робить. І нехай я лише дізнаюсь, що трапилось подібне він таки там опиниться, я довго розбиратися більше не буду, хто правий, а хто ні.

Пам’ятайте ніхто інший не захистить Вашу дитину, окрім Вас, не будьте осторонь, щоб не було!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Однокласник вирішив так поглузувати, знявши спідницю із дівчинки перед усім класом