Після розлучення я довго не могла прийти до тями – все шукала причину в собі і була певна, що якби я постаралась, то не втратила б чоловіка.

Але що тепер гадати – у Володі вже давно нова сім’я ні я, ні діти йому не потрібні.

Досі пам’ятаю той день, коли зустріла Вову. Я, не поспішаючи, йшла додому після пар і надворі саме пройшов перший весняний дощ. Настрій був хороший до певного моменту – поки проїжджаючий мимо автомобіль не натрапив на калюжу і вся вода з неї потрапила на моє пальто. Мій настрій одразу ж погіршився – на вулиці холодно і я в мокрому пальті. Та, на диво, автомобіль зупинився і з нього вибіг чоловік, який почав вибачатись. Це і був мій майбутній чоловік. І, як я зрозуміла, він теж запримітив мене. Наше спілкування спочатку було суто дружнім. Та потім все переросло у серйозні стосунки та весілля.

За роки подружнього життя у нас народилось троє дітей. При цьому наймолодшу донечку я народила вже в майже 40. Та коли їй було 3 роки Володимир вирішив, що він вже не кохає мене і просто пішов до іншої. Для мене це був удар. Але найбільше мене збентежило те, що я залишилась з дітьми сама і без грошей. І, якщо старша донька вже вчилась в університеті і за рік-два піде працювати, то молодші повністю на моєму утриманні.

Перші декілька років я намагалась якось викрутитись – перебивалась з заробітку на заробіток, але тих грошей ледь вистачало на найнеобхідніше. І тоді моя знайома запропонувала мені поїхати з нею до Польщі на заробітки. Я спочатку вагалась, але потім зрозуміла, що виходу нема. Тим паче умови там прийнятні – три місяці працюю, а три можу бути дома.

Але от була проблема з дітьми – хто за ними пригледить. І тоді свою допомогу мені запропонувала колишня свекруха – вона жила не так далеко від нас в великій трикімнатній квартирі. Мої ж батьки жили далеко – за 200 км в селі. Ну вирішила жінка допомогти – рідна бабуся, як не як. Ми домовились, що діти будуть жити в неї, я буду висилати гроші і щодня телефонуватиму. Тепер зі спокійною душею можна було їхати закордон.

Мені пощастило, що я влаштувалась на завод і там була й хороша оплата, і не так складно. Тижні тягнулись дуже довго і я страшенно сумувала за дітьми – та щоденні дзвінки мене заспокоювали. Мене переконувала свекруха, що у них все гаразд і я можу не переживати.

Але, коли я повернулась додому – побачила, що весь цей час мене обманювали. Свекруха пустила в мій дім пожити свою далеку родичку ,яка ніяк не хотіла забиратись з моєї оселі аж поки я не викликала поліцію. А ще гроші, які я надсилала на дітей витрачались на забаганки свекрухи і вона ще й інколи ділила моєму колишньому. Діти не були голодними, але м’ясо, свіжі фрукти та інші смаколики вони їли не так часто – бабуся економила. Їх раціон складався з супів, картоплі, макарон та каш.

Тоді я страшне посварилась зі свекрухою і вирішила більше не залишати дітей, а роботу якусь я краще тут пошукаю.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Після розлучення я довго не могла прийти до тями – все шукала причину в собі і була певна, що якби я постаралась, то не втратила б чоловіка.
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.