Поділилась з підлітком своєю історією. Він одразу побіг просити у мами вибачення

Я просто жахаюсь, коли бачу, що сучасні діти не вміють цінувати того, що мають. Я не хочу ні на кого скаржитись, декого з батьків мені навіть не шкода через їхніх невдячних дітей. Вони самі винні!

Бо так виховали, бо не навчили цінувати, любити та поважати, бо не показали правильного прикладу. Та дехто і справді страждає через злих нащадків і мені здається їм потрібна допомога. І навіть вдалось нещодавно прислужитись.

Принаймні мені так здалось. Я бодай спробувала. Зараз мені 34 роки. Я нарешті отримала омріяні два тижні відпустки і намагаюсь насолодитись ними цілком і повністю. Ось пішла в магазин, щоб придбати локшину на вечерю.

Повертаюсь, а в дворі ні душі. Просто один підліток, років напевно тринадцяти, свариться з мамою. Саме так, не мама з ним, а він з мамою, бо вона не дозволяє йому повернутись після дев’ятої. Жінка зайшла в під’їзд.

Він пройшов і сів на лавочку насуплений. Дивиться в одну точку і просто закипає. Я підійшла і сіла поруч, спитавши чи вільне місце на лавочці біля нього. Посиділа хвильку і тоді спитала: «Твоя мама?»

«Так…»  – відповів хлопець. «Набридла мені вже… Не дає спокою.» Я хвилину подумала і підібрала слова: «Заздрю я тобі хлопче, мені б так…». «Вам? А чого ж це? Хіба так класно, коли тобі все забороняють?»

«А я й не знаю…як це, коли батьки щось забороняють. Кажуть, вони так турбуються про своїх діток. А в мене мами ніколи не було. Я виросла в дитбудинку.»

«Ого… ». «Еге ж… не надто така перспектива. Тим паче, що в дитбудинку теж забороняють все на світі, проте не з любові, а просто, щоб спростити собі життя. Отак я і жив.»

Хлопець раптом підхопився: «Пробачте, мені певно вже час додому». І побіг у під’їзд. Я посміхнулась. Добре, що так склалось. Сподіваюсь вони з мамою помиряться і все буде добре. Коли бачите, як таке відбувається, то спробуйте достукатись до дитини, що збилась зі шляху. Іноді прислухатись до незнайомця набагато легше, ніж до рідних людей.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Поділилась з підлітком своєю історією. Він одразу побіг просити у мами вибачення