Подруга звинуватила мене у нездужанні її дітей

Є у мене університетська подруга Ніна, яка живе в будинку на одній вулиці зі мною. Ми товаришуємо давно, наші діти ходять в одну школу й навчаються в одному класі. Та останнім часом ми зовсім не розуміємо один одного й недавно дуже посварилося.

На минулих вихідних подруга попросила мене приглянути за її дівчатками, яким по 5 та 7 років. Вони з чоловіком їхали відпочивати за місто, а дітей брати з собою не хотіли, тож привели їх з самого ранку до нас у квартиру. Мої ж діти теж вже не маленькі, сину – 6, а доньці – 7 років, тож вони влаштували собі супер вечірку у своїй кімнаті й були неймовірно раді гостям. Чоловік мій в цей день був на роботі.

В обід я всіх нагодувала українським борщиком, а потім напекла млинців. Діти були задоволені й коли їм вже набридло сидіти вдома, то попросилися у двір. Я їх відпустила, тим паче, що з мого вікна, а жили ми на першому поверсі, було чудово видно дитячий майданчик. День був насичений іграми та веселощами, а пізно ввечері прийшла Ніна і забрала своїх дітей.

Що мені, що моїм дітям було в задоволення провести час разом з дівчатками тьоті Ніни, а пізно ввечері ми всі в солодкій втомі лягли спати.

Та на ранок мені подзвонила моя подруга й висловила свої претензії, яких я точно не очікувала. Вона розказала, що у меншої донечки температура, а в старшої болить живіт. І сказала мені прямо: «я ж на тебе понадіялась, а ти он яка невідповідальна, ти що не бачила, що Даринка легко одягнена? Це вона й захворіла на вулиці. А Катрусю ти чим годувала, що тепер у неї живіт болить? Ти не могла їм купити щось корисного, якщо готувати не хотіла?». І покинула слухавку.

Мені на стільки неприємно й образливо було чути це все, що я навіть розплакалась. Ніна ж мені не давала ніяких настанов і не розказувала якихось правил, а просто привела своїх дівчаток і побігла. Навіть жодного разу не зателефонувала нам. Я думала, що допоможу подрузі, то і вона, і діти наші будуть щасливі, а вийшло он воно як…

Та моя думка в такій ситуації така: кожна матір відповідає сама за своїх дітей, сама їх одягає і думає, чим можна годувати їх, а чим ні… Якщо вже вийшло так, що вона комусь довіряє свої дітей на певний час, то повинна їх забезпечити й тією правильною їжею, і теплими речами на всяк випадок. Або ж хоча б попередити та розказати, як правильно дивитися за її дітьми, щоб потім не шукати винних.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Подруга звинуватила мене у нездужанні її дітей
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.