Познайомився із жінкою свої мрії, вона мені дуже подобається, хотілося би жити разом, але мене лякає те, що вона має маленьку дитину

Я, ще під час навчання в інституті, весь час так турбувався про кар’єрний ріст, що пропустив той момент, коли усі мої друзі завели сім’ї та дітей, а я й досі сам. Вирішив, що вже досить досяг, щоб мати змогу забезпечувати родину, але поки що так і не зустрів ту, з ким міг би цю родину створити.

Друзі мене знайомили із подругами дружин, але щось мене жодна не зачепила. То їх лише гроші цікавлять, то такі попадалися, що й поговорити ні про що, коротше кажучи, я й досі був у пошуках своєї половини.

На одній із наших корпоративних вечірок я розговорився із керівницею відділу продажів і вона виявилася дуже цікавою дівчиною. Я навіть здивувався, чому це не бачив її в нашій компанії раніше, а виявилося, що її перевели до нас недавно, із іншого міста. Весь вечір ми проговорили і домовилися, що наступного дня зустрінемося після роботи і я покажу їй місто.

Під час прогулянки вона розповіла, що розлучена і тому навіть зраділа, коли їй запропонували змінити місто. Ми походили вечірніми вулицями, посиділи у парку та повечеряли в маленькому затишному ресторані. Я відчув, що це вона, та сама, яку я так довго чекав і те, що вона розлучена мене геть не бентежило. З того дня ми стали часто зустрічатися після роботи і з рештою таки мали визнати, що ми більше ніж просто колеги чи друзі.

За кілька місяців наших стосунків мене бентежило лише те, що вона ніколи не залишається у мене на ніч, завжди знаходить якісь відмовки і вислизає додому, а ще мене до себе вона теж ніколи не запрошувала. Я вирішив, що треба проговорити це, адже між нами не має бути жодних таємниць, якщо ми справді будуємо серйозні стосунки. Я зважився на цю розмову і вона розповіла, що має дитину, але не хотіла ні мене відлякувати, ні її знайомити зі мною, щоб не вийшло так, що дитина звикне до мене, а ми розбіжимося.

Через деякий час вона все-таки нас познайомила. Виявилося, що у неї трирічна дівчинка. Вона була не капризна та не вередлива, як більшість малих дітей, але все одно це була дитина і побачення, коли вона була разом з нами уже зовсім не були схожими на ті, коли ми були лише удвох. Раніше я спілкувався лише з дітьми моїх друзів, але це не були якісь тривалі ігри з ними, швидше я просто вручав якусь цукерку або шоколадку дитині і вона бігла собі гратися. А тут мені довелося фактично грати роль батька, ну точніше не грати, а бути батьком маленької дівчинки.

Спочатку я думав, що нормально ставлюся до її дитини, але чим далі, тим більше мене гнітить думка, що я хочу виховувати власних дітей і боюсь, що буду ставитися до неї якось негативно з появою власних дітей. Я не хочу говорити про ці побоювання своїй дівчині, адже це може її налякати, а мені дуже дорогі наші стосунки. І от я не знаю як бути із цією ситуацією, чи зможу я прийняти чужу дитину, чи не зіпсує це наші стосунки, чи стане вона мені колись рідною?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Познайомився із жінкою свої мрії, вона мені дуже подобається, хотілося би жити разом, але мене лякає те, що вона має маленьку дитину