Сергійку, зайди на кухню, у нас з мамою до тебе серйозна розмова

– Сергійку, зайди на кухню, у нас з мамою до тебе серйозна розмова,  хлопець почув тихий голос тата, щойно переступивши поріг квартири.

Зайшов на кухню. Батьки сидять за столом один навпроти одного, п0нуро опустивши голови.

Е, ви так не жартуйте, — нерішуче почав Сергій. – Останній раз, коли я бачив фільм з такою сценою, дитині там сказали, що вона названа їх дочка і її біологічні батьки знайшлись, зустрітись хочуть. Я що, теж названий син?

Батьки втомлено посміхнулись. Тринадцятирічному синові було ж не надто весело.

– Ні, синочку, ти наш, ріднесенький, — лагідно мовила мама, поклавши перед сином вечерю. – Просто… хм… не знаю навіть, як сказати. Толіку, давай ти.
– Ми з мамою вирішили жити окремо. Тільки ти не хвилюйся, тебе ніхто не киgає і ти ні в чому не 8инен. Ми обоє любимо тебе і ти можеш жити з кожним з нас по черзі, якщо хочеш. Або приїжджати в гості на вихідні.
– Стоп, — намагався зрозуміти Сергій. – Хтось комусь зраgив? Тату, ти з секретаркою, як у тому фільмі, що ми дивились минулий вихідних? Чи ти, мам, з начальником, як мама мого однокласника?
– Ні-ні! Ніхто нікому, правда ж, Толіку?
– Звісно правда, я б ніколи не посмів зраgити такій чарівній жінці, як твоя мама. Я ж кохаю її всім серцем і не завдав би їй такого б0лю, — підтвердив тато.
– І я б не стала шукати собі когось іншого. Твій тато для мене – найкращий у світі чоловік, — раптом залепетала мама.
– Так р0зходитесь ви через що? – ніяк не міг зрозуміти Сергій.

Батьки здивовано переглянулись. А дійсно, через що, якщо вони так кохають один одного?

– Я думав, твою маму не влаштовує, що я став заробляти менше, от я на другу роботу і влаштувався. А потім подумав, що вона іншого знайти хоче: зачіску зробила нову, гардероб оновила, манікюр, педикюр..
– А я думала, ти мене зовсім перестав помічати, байgуже тобі до мене стало. Не знала вже, як твою увагу привернути. Що б не зробила – все мимо. Не потрібні мені великі гроші. Мені ти потрібен, ось тут, біля мене, а не на другій роботі.

– То ви мене задля цього викликали? Щоб зрозуміти, що ніхто нікуди не р0зходиться?! – 0бурилась дитина.

І всі троє гучно розсміялися.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Сергійку, зайди на кухню, у нас з мамою до тебе серйозна розмова