Сестру-близнючку прoдали у пологовому

Так трапилось, що я завжди мала якісь дивні відчуття. Мені здавалось, що я якась неповноцінна. Що частинка моєї душі неначе живе окремо і я ніяк не можу її знайти.

Одного разу все з’ясувалось, та я навіть не знаю які почуття мене переповнюють радість чи горе і сум за тим, чого вже не виправиш і не повернеш. Виявляється я у матері не була єдиною дитиною. І ні, це не історія з якогось голівудського фільму чи турецької мелодрами, хоча я теж думала в якийсь момент, що мене знімають приховані камери і те, що відбувається – це не насправді. У мене є сестра. До того ж сестра близнючка. І можу сміливо гніватись на її прийомних батьків, бо на всі ці роки мою сестру, не побоюсь цього слова, викрали з рідної домівки від батьків і від мене.

Мамі було 18 років, коли вона завагітніла. В 17 вони з татом одружились. Чоловік був старшим на 4 роки. В селі так прийнято було одружуватись. Тому нічого дивного у віці немає. Батьки мого тата були не надто бідні.

До того ж вони змогли вибратись в місто. І придбати житло не лише собі, а й моїм батькам. Тож мама надзвичайно тішилась, коли на сучасному і дорогому апараті в обласному центрі лікарі побачили і повідомили її про близнят. Найімовірніше двох дівчаток. Та щастя не довго тривало. Настав час пологів і все минало доволі нормально. Мама пам’ятає, що чула крик обох дітей.

Пізніше це списали на її шоковий стан і таке інше.

Більше на дітей мама не наважилась. Їй сказали, що одна з доньок народилась мертвою. Моя сестра-близнючка старша на 6 хвилин тоді мене покинула.

Без жодних подробиць я дізналась цю інформацію на 12 день народження, коли зізналась, що мені снилась дівчинка, яка була дуже схожа на мене. Тоді батьки знітились. Мама заплакала. Тато лише розповів про сам факт і вони постарались перевести тему. Я ніколи не допитувалась, бо розуміла яка тема болюча.

І ось у 21 я потрапляю в лікарню із запаленням легень.

Медсестри дивно оглядаються. На реєстрації мене питають, чому я вийшла з палати. Та коли бачать мій вираз обличчя і документи одразу замовкають. Мене кладуть у палату. І яке диво. В ній вже лежить жінка з таким самим діагнозом, датою народження і зовнішнім виглядом дві краплі води, як я.

Виявилось багата старша породілля, яка втратила дитя, домовилась з лікарями і вони забрали у моєї матері одну дитину. По суті, продали мою сестру. Я досі не можу в таке повірити. Я дуже щаслива, що знайшла Інгу зараз. І впевнена, що нас просто-таки звела сама доля.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Сестру-близнючку прoдали у пологовому
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.