Щастя прийшло звідти, де мав бути біль

На мій 33-й день народження чоловік зробив мені подарунок, від якого жінки страждають і мають плакати, але все вийшло навпаки – він зробив мене щасливою.

З Олексієм ми познайомилися на морі, я тоді відпочивала з батьками, а він з товаришем. При знайомстві виявилося, що нам обом по 25 років і ми з одного міста. Ми закохалися один в одного й почали зустрічатися.

Ходили ми з ним на побачення десь рік й згодом мій хлопець покликав мене заміж, на що я погодилась. Жити ж ми стали в мене, бо мені ще на 20-річчя батьки подарували однокімнатну квартиру. Тож ці шість років в мене було повністю самостійне життя, а Олексій до цього часу же жив з батьками.

Сімейне життя нам обом подобалось, ми завжди поважали один одного й підтримували. Одне було погано – ми вже прожили п’ять років в шлюбі й все не могли народити дитину. Лікарі в один голос казали, що ми вдвох здорові, але вагітність все не наставала.

Й ви знаєте, ця боротьба мене дуже втомила й тому я відпустила ситуацію, а одного дня зрозуміла, що вагітна. Ми з Олексієм були дуже щасливі, розказали цю новину всім своїм рідним й почали планувати дитячу кімнату. Мене ж не можна було зупинити, я все бігала по дитячих магазинах і скуповувала дитячі речі. Близькі люди говорили мені, що це погана прикмета, але мені не хотілося навіть й слухати про таке, а просто брати й насолоджуватися своїм станом.

Та сталося те, що мене тоді просто вбило. Коли ми пішли на друге ультразвукове дослідження, то лікар повідомив нас, що дитина завмерла. Мені ж не хотілося вірити в почуте, я почала це заперечувати й кричати, що не дозволю нікому чіпати моє дитя.

Мене тоді госпіталізували. Пам’ятаю, що Олексія тоді вже зі мною не було, а приїхала моя мама. Я ж з нею заспокоїлась й прийшла в себе, після чого мене прооперували.

Те, що мені довелось пережити, не хочеться навіть й згадувати. Тиждень мене протримали в лікарні, а мій чоловік приїхав лише на виписку, бо всі ці дні він не міг – у нього були важливі справи.

Приїхавши додому жити мені зовсім не хотілося, чесно скажу. У мене була тяжка депресія, Олексій же не хотів звертати увагу на це й повністю віддався роботі. Мої батьки ж приїжджали до мене кожного дня й мало того, знайшли для мене гарного психолога, який й допоміг мені вийти з цього стану.

Поступово життя знову набрало ярких фарб і я повернулася до самої себе: ходила на роботу, зустрічалася з подругами, навіть малювати картини почала. Й так пройшло ще два роки мого життя.

Ось недавно, пару місяців назад, в мене був день народження – 33 роки. Святкувати його мені не хотілося, а просто приготувала святкову вечерю й чекала на свого чоловіка. Він прийшов пізно та й не сам.

На його руках спала однорічна дівчинка. Нічого не питаючи в Олексія я забрала дитину й не випускала її зі своїх рук, вона мило спала й тихенько сопіла.

Чоловік сам мені у всьому признався. Він плакав і просив вибачення. Розказав мені, що коли я була в лікарні з викиднем, то він мені зраджував з однією дівчиною й вона завагітніла… А ось недавно сталася біда й вона загинула. Маленька донечка тепер нікому не потрібна, окрім нього. Олексій падав на коліна й вмовляв мене залишити маленьку Настусю у нас.

Звісно, що образа й ненависть до чоловіка мене роздирали з середини. Та бажання стати матір’ю маленького ангела, який сопів у мене на грудях, перемогла. Я відповіла Олексію, що ми спробуємо.

Тепер ми живемо справжньою сім’єю, де є найголовніше – дитина. І жодного разу мені не довелося шкодувати про те, що я прийняла до себе цю дівчинку. А навіть навпаки дуже вдячна їй, що вона до мене прийшла.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Щастя прийшло звідти, де мав бути біль
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.