Сусідка не дає жити через картини

Поверхом вище за мене живе сусідка. Жінка років тридцяти п’яти. З сусідами ми близько не спілкуємось, адже нещодавно ми лише переїхали. Люди, які живуть тут вже десятиліттями не надто лагідно та гостинно приймають новачків. Поки що ми вивчаємо їх, а вони нас. Все наше спілкування закінчується на привітанні при зустрічі. Але ця жінка з часу нашої першої зустрічі нагадує мені в1дьму: довжелезні нігті, копна чорного жорсткого волосся, виражений темний макіяж, незалежно від часу доби.

У мене є син шести років. Він дуже швидко знайшов собі на подвір’ї друзів і почав з ними гратися. Вони люблять грати хованки та квача у під’їздах нашого та сусіднього будинків. А в разі дощу сидіти в під’їзді, аж доки він не закінчиться, і розповідати страшилки.

В сусідки, тієї, що в1дьма, йде ремонт. Вона винесла на сходовий майданчик між нашим та її поверхом старі меблі та картини. Не знаю, чому одразу їх не винесла на звалище – вони просто жахливі. Хоча, на колір та смак товариш не всяк.

Якось хлопчаки, як зазвичай, грали у квача у нашому під’їзді. Раптом роздався гуркіт і звук битого скла. Відчинив двері – нікого. Діти всі надворі. Вікна у під’їзді цілі.

За десять хвилин у двері подзвонили. Та сама сусідка. Вона почала кричaти, що мій син розбив її картини (вони були під склом), а бите скло пошкодило полотно. А картини, нібито, унікальні і коштує кожна з них не менше десятка тисяч доларів. Звісно, вона вимагала відшкодування.

Для початку я вирішив поговорити з сином. Він у мене вихований і, слово честі, зізнається, що б не накоїв. Син заперечив свою провину і я йому вірю. Я пішов до сусідки і сказав, що дитина провини не визнає, ніхто з сусідів не застав його на гарячому, а камер, щоб довести його вину, теж немає, тому ніякі гроші я повертати не буду.

З тих пір для нас почався справжній жаx. Вона обливає наші двері дивними рідинами – від зіпсованого молока аж до сеч1. Підкидає під килимок перед дверима котячі фекалії. Включає запис голосу дитини, яка плаче і кличе маму. Моя дружина надто чутлива до такого і щоразу бігає перевіряти, чия дитина плаче і чи не потрібна раптом комусь допомога.

З останнього – залишає у дверях чорне пір’я, клубки волосся і рекламні листівки ритyaльних послуг. Вже й не знаю, що думати та як розцінювати таку поведінку. Можливо, я не помилився з висновками про неї при першій зустрічі і мені варто змінити місце проживання задля безпеки власної сім’ї?

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Сусідка не дає жити через картини
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.