Свекруха vигнала нас з дому, а через 15 років прийшла до онучки

Чоловік мій загинуv у ДТП. Ми з ним були дуже щасливі. Прожили разом 7 років. Донечці нашій виповнилось тоді 5, а вона і досі пам’ятає те, як ми залишились без даху над головою. Адже, ми з чоловіком жили у свекрухи. У неї була простора 3-кімнатна квартира.

І як я думала, вона добре до нас ставиться чи навіть любить. Та, мабуть, я була занадто наївна.

Одразу після цього випадку, свекруха сказала мені негайно збирати речі. Вона знала, що я з дитбудинку і не маю зовсім до кого піти.

Тим паче взимку, ввечері, з маленькою дитиною Це було дуже жорстоко. Я просилась хоча б ще один день перебути, щоб все владнати з житлом.

Та вона сказала, що я і моя дитина їй чужа. І вона не хоче нас бачити. Дочка стояла тоді позаду і плакала тихенько, дивлячись на злу бабусю, яка ще донедавна її балувала і заплітала косички.

Що змусило її так вороже до нас поставитись я ніяк пояснити не могла.

Невже втрата сина могла так позначитись на її ставленні до нас. Ми ж також залишились без тата, чоловіка, добувача в сім’ї.

Окрім того, вона ще й мої речі вигребла у сміттєві пакети ще тоді, коли ми з дитиною гуляли в дворі. А тепер, коли я просила дати нам можливість переночувати, вона все з балкона повикидала.

А клітку з любленим хом’яком донечки швирнула з усієї сили в під’їзд. Ми зрозуміли, що тут нема з ким говорити і пішли. Зібрали речі, що погубились в польоті і з цими пакетами потрапили на вокзал. Там я випадково зустріла свого колишнього однокласника. Він також з дитбудинку. А зараз керівник у поліцейському відділку. Вибився в люди. Одразу запросив до себе.

Ми за кілька місяців одружились. Мою дочку він любить і виховує, як свою. І вона до нього дуже прикипіла душею.  Я була щаслива. Минуло все ж 15 років.

І ось на день народження моєї Соломійки прийшли неждані гості. Привітати з 20-літтям. Бабуся, свекруха моя колишня якось дізналась де я і завітала з невеличким букетиком та цукерками.

Я була шокована наглістю, але скандал не влаштовувала. Хоча вона з нами після того обірвала всі зв’язки, та я вважала, що вирішувати тільки Соломії. Якщо хоче, то хай спілкується собі з бабусею. Мені не шкода.

Та дочка мене здивувала, вона спокійно сказала:

–Ти ж колись казала, що ми тобі чужі. Так от, ти нам тепер теж.

І зачинила перед нею двері. А я не втручалась. Вона ж добряче дитину тоді налякала, що впродовж 15 років Соломія нічого не забула.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Свекруха vигнала нас з дому, а через 15 років прийшла до онучки
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.