Так довго чекали ми на того листа від Діда Мороза, якого написала моя дружина – й це був найкращий подарунок під ялинку

Після закінчення університету я пішов працювати вчителем трудового навчання до сирітського інтернату. Роботу там не можна було назвати легкою, через те, що діти ж різні були й потрібно було вміти з кожним налагодити контакт. Але загалом працювати там мені подобалося.

Зараз мені вже 35, я й досі працюю вчителем в тій установі, мені ж не хочеться шукати іншу роботу, через те, що я люблю своїх вихованців. В особистому житті в мене теж все нормально – я маю гарну дружину, яку дуже кохаю, а дітей, правда, у нас з нею ще не має. Ми вже 9 років в шлюбі, а стати батьками все не можемо, тільки мріємо про це.

Ось недавно, до нашого інтернату прибули два новеньких хлопчики – два братики, яким по 7 та 9 років. Й так вони прикипіли до мене, наче все життя знають мене й вважають рідною людиною. Діти все хотіли, щоб я з ними побільше займався, або ж навіть й пограв у футбол на вихідних.

Дружині, звісно, не подобалося те, що у вихідні мене віднімають чужі діти і я пропадаю з ними до пізнього вечора. Вона почала ображатися на мене.

Бувало й таке, що мені вдавалося забрати хлопців до себе в гості, тоді я пригощав їх солодощами та чаєм, або ж ми грали в приставку. Марина в цей час не хотіла знаходитися вдома, її дратувала присутність інших у нашій квартирі, а дитячий сміх не давав нормально відпочивати, як вона казала.

Й ось тоді мені стало зрозуміло, що з моєю дружиною щось не так. Раніше вона так сильно любила дітей й просто марила ними, а зараз вони її дратують. Вже тоді я жив однією ідеєю – всиновити хлопців, але ж і розумів, що без Марини мені це не вдасться.

На диво, одного вечора, моя дружина заговорила зі мною про це все сама. Вона запропонувала звернутися до лікаря, бо визнала, що знаходиться в депресивному стані. Та це не дивно, адже вона винесла стільки нескінченних медичних обстежень, що вже збилася з ліку. А це все дуже виснажує, особливо коли ти дуже нервуєш з цього приводу і в тебе нічого не виходить.

З цією проблемою ми впорались разом. А вже через два місяці взяли до себе в гості хлопців, й при традиційному чаюванні з пончиками спитали у них, чи не проти вони, щоб ми з Мариною стали їхніми батьками.

Діти погодились. Дружина плакала. Я радів. Й Ви знаєте, з того часу пройшло вже 5 років, і мені хочеться сказати, що ми по-справжньому щаслива сім`я. Жодного разу ми не пожалкували про свій вчинок.

А ще, ось на цей Новий рік Марина написала нам всім листа, якби від Діда Мороза, де повідомила, що у нас всіх скоро буде маленька дівчинка: кому сестричка, а кому донечка. Не можна описати те, що я відчував тоді…Наша з дітьми радість не мала меж. Ось такий подарунок ми всі заслужили під ялинку цього року. Всім добра!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Так довго чекали ми на того листа від Діда Мороза, якого написала моя дружина – й це був найкращий подарунок під ялинку