Тітка захвор1ла. Сестра обіцяла приглянути, та ледь не убuла

На що тільки не здатні люди заради спадщини. Навіть уявити важко. Моїй тітці 85 років. Дякувати Богу, і здорова, і щаслива живе собі зараз. Досі за городом приглядає, курей має, гусочок собаку. Усе встигає і всім задоволена. Але так було не завжди.

Моя сестра дуже озлоблена людина. Життя за це її неодноразово карало. Зокрема, чоловік покинув і утік. Зіна сина сама виховала. Їй зараз 61, а Артему виповнилось 34 роки. Жилось важкувато, але не смертельно. Все-таки, квартиру мали, і досить непогану. Обидвоє працювали. Зарплату отримували, себе легко могли прогодувати і навіть відкладати. Щоправда, гроші – це хвора тема для Зіни. Їй завжди мало, постійно не вистачає. Ми вже навіть всі звикли.

Чоловік у мене також добре заробляє, я працюю. Ще й донечка наша молодчинка, усюди навчалась на відмінно. Свій маленький бізнес відкрила. І родину також має. Того року сталась прикра історія. Ледь врятували тітку від пазурів сестри моєї і її синочка.

Бабці Гані (так ми її звемо) тоді було 84. Не такий вже і старечий вік. Та підтримувати свій стан потрібно. Захворіла і злягла. Моя доця Яриночка якраз вагітна була. Їй допомога потрібна. Я покинути усе не могла. В село погодились Зіна з Артемом поїхати. Все одно у відпустках обоє. І мене трохи здивувало як легко рідня погодилась на це.

Перший час ніби все було гаразд. Я регулярно дзвонила бабці Гані, перепитувала чи чогось не треба і дізнавалась про її стан. Вона трохи кволо, проте, без вагань заспокоювала мене. Казала, що все гаразд і я можу не хвилюватись. Та от мене все одно мучило сумління. За два тижні я залишила вагітну дочку на сваху і зятя і поїхала з чоловіком провідати тітку. Те, що ми там побачили просто шокувало. Зіна з Артемом виселили хвору жінку з дому до літньої кухні. Їсти нічого не допомагали готувати, ліків вчасно не давали.

Мало того, їй же ж спокій потрібен був, вставати лишній раз не бажано. А як тут полежиш? Ще ж племінницю з її сином обслуговувати мусить. Ми з чоловіком негайно вигнали їх з дому, думали хоч вибачення почуємо. А то ще й образи посипались. Дивуюсь цій дикості. Як можна з рідною тіткою так поводитись. Ще й хворою. Краще б одразу сказала, що не доглядатиме.

Зразу ми тітці найняли нянечку. Вона правильно доглядала бабцю Ганю. Вже за два тижні вона знову була здоровою і бадьорою. Навіть на хрестини до моєї Ярини приїхала. І щасливо господарює в селі. Ми до неї іноді навідуємось. А от з сестрою не спілкуємось. Зіна досі ображена. А я вважаю, що приводу дутись у неї нема.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Тітка захвор1ла. Сестра обіцяла приглянути, та ледь не убuла
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.