В Америці пара молодих інфлюенсерів (блогерів) втратила маленьку донечку. Дівчинку звали Еліза їй було усього 2 роки. Еліза п0мерла в День батька від зловісного раку.

Мати дівчинки Кейт та її батько Ченс Мур важко проживали таку втрату,  про що Кейт розмістила допис у своїх соцмережах, де виклала слова прощання. Мати пише:

«Наша мила дівчинка, я не розумію, як ми будемо жити без тебе. Ми обіцяли, що будемо сильними, такими, як ти.»

«Та ми повністю розбиті. Ми розуміємо, що твої муки відступили і ти більше не бачиш того, яким нестерпним стало це життя.»

«Сьогодні вранці я відкрила очі й, мимоволі, потягнулась до тебе. Та тебе не було поряд.  Ти пішла. Пішла минулої ночі у фургоні, що забрав тебе. Мені хотілось зірватись і бігти за ним.»

«Та я не змогла. Я розумію, що це реальність, яку я маю прийняти. Та не виходить… Не знаю, як опанувати себе і жити далі.»

«Куди полетіла твоя світла душа, яка покинула твоє маленьке тіло?»

Жінка продовжила писати далі: «Вірю в те, що ти десь поряд з моїми батьками, сестрою… зі своїми рідними, яких ти ще ніколи не бачила, але, які оберігали тебе із небес.»

«Я уявляю, ніби ви усі гуртом гуляєте по квітучих лугах, десь неподалік океану і слухаєте його шум, а хвилі лоскочуть ваші п’яти.»

«Я знаю, що частинка твоєї душі назавжди лишиться із нами. Ти вічно будеш у наших серцях.»

«Ми зв’язані назавжди. Я хочу вірити, що ти десь тут, поряд, ти жива…»

В кінці Кейт додає: «Я не приймаю це. Нехай це буде нічний кошмар  від якого я от-от прокинусь, а ти сидиш біля мене, тримаючи своїми маленькими пальчиками мою руку, а це все був просто сон…»

Оцініть статтю
Червоний камiнь
В Америці пара молодих інфлюенсерів (блогерів) втратила маленьку донечку. Дівчинку звали Еліза їй було усього 2 роки. Еліза п0мерла в День батька від зловісного раку.