Я благала р0злyчeння у чоловіка, адже ми вже давно не кохаємо один одного і бути разом не має сенсу. Та Андрій був прoтu.

Ми з чоловіком вже 20 років одружені. З Андрієм у нас була дуже гарна романтична історія, але у фільмах на жаль не показують чим все закінчується насправді. Так з часом наші почуття згасли, жили лише по інерції та заради доньки. Але останнім часом я все частіше задумуюсь про розлучення, сподіваюсь ще знайти своє щастя, а не доживати віку з некоханим чоловіком. Та й знаю що в Андрія вже давно є роман на стороні, але довести я нічого не можу.

Колись, ще на весілля нам батьки подарували гроші й ми вирішили не слухати нікого і вкласти їх у бізнес. Всі переконували що краще б квартиру купили, ніхто у нас не вірив. Але попри те, справи йшли добре, і вже через 5 років ми змогли купити навіть не одну, а дві квартири. За однією сваркою вирішили що нам просто необхідним є підписати шлюбну угоду. Думали що так буде найкраще, і всі захищені від якихось несподіванок.

Все було прекрасно, у нас народилась донька, я відійшла від справ і тепер бізнесами займався лише чоловік. А я старанно виконувала роль домогосподарки. Та якось ми почали віддалятись один від одного, вже не було такої любові та пристрасті як раніше. Кожен загрузнув у своїх справах і часу один на одного просто не вистарчало.

Але я була спокійна – у нас є договір, отже в разі чого гола, боса не залишусь. Та все ж я почала помічати що Андрій після роботи зовсім не спішиться додому, а у вихідні в нього раптом вимальовуються якісь не зрозумілі справи. Тоді я запідозрила що у нього хтось появився. І моя жіноча інтуїція мене не підвела – моя знайома бачила Андрія в ресторані з якоюсь незнайомкою. Не скажу що була шокована, але це було дуже не приємно.

Я вирішила не зізнаватись у тому що знаю одразу, адже крім слів у мене не було ніяких доказів. І я вирішила діяти обережніше, почала зводити розмови до того, що одну з квартир потрібно записати на доньку, відкрити на її ім’я банківський рахунок. Сподівалась, що в разі чогось вона не залишить мене без даху над головою.

Андрій справді погодився на мої пропозиції, казав що квартира буде як подарунок доньці на повноліття. А рахунок у банку знадобиться коли поступатиме. Та виявилось що донька більше прихильна до батька – завжди його вигороджує та захищає.

Тоді я вирішила більше не терпіти й поговорити з чоловіком. На диво він у всьому зізнався і сказав що більше не кохає мене, але розлучатись не хоче. Я просто благала його, щоб відпустив мене, адже ми не кохаємо один одного і бути разом немає сенсу. Але нічого не міняло його думки.

Вже й не знала що мені робити, адже бізнесами займається лише чоловік, я вже напевно навіть втратила хист до цього, та все записано на Андрія. А мені вже не 18, щоб починати все з початку.
Загалом, вже який місяць я в роздумах, адже розлучитись без втрат не вийде, а своє кохання я ще хочу знайти.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я благала р0злyчeння у чоловіка, адже ми вже давно не кохаємо один одного і бути разом не має сенсу. Та Андрій був прoтu.
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.