Якою буває правда?

Катю я зустрів, коли нам обом було по двадцять. Це було кохання з першого погляду. Ми зустрічались недовго і я зробив їй пропозицію.

Одружившись ми взяли квартиру у кредит. Життя налагодилось: у нас не було ні скандалів, ні непорозумінь, я швидко знайшов хорошу роботу, ми придбали автомобіль.  Одне нас турбувало – у нас не було дітей, хоч ми вже майже 2 роки були у шлюбі.

Коли Катя завагітніла моїй радості не було меж. Народився синочок, якого ми просто обожнювали. Катя займалась побутом, готувала їсти, доглядала за дитиною та часто залишалась сама, коли я їхав у відрядження.

Одного разу, повернувшись дещо раніше, я не застав дружину вдома. З сином сиділа бабуся, яка живе у сусідньому під’їзді. Як виявилось – вона частенько залишалась з дитиною, коли мене не було вдома.

Як тільки я збирався у відрядження – дружина кликала її посидіти з сином, а сама тікала з дому.  

Коли Катя повернулась додому, а її не було ще цілих два дні, вона почала щось пояснювати, виправдовуватись і казати, що була у подруги – вона втомилась бути постійно сама. Я зрозумів і пробачив.

А за місяць Катя сказала, що знову вагітна. Я дуже зрадів – давно мріяв про другу дитину.

Народилась донька. Після пологів Катерину ніби підмінили – вона все частіше спілкувалась зі мною на підвищених тонах, шукала причини для сварок  і її все дратувало. Я ж всіма силама намагався уникати конфліктів, думав це просто гормони і їй потрібен час, дарував подарунки, влаштовував романтичні вечері. Але нічого не допомагало.

Тут знову на горизонті з’явилась сусідка, вона інколи залишалась з дітьми, їм було вже 4 та 1,5 роки. Одного разу вона сказала, що син дуже на мене схожий, а от донечка – ні.

І я замислився. Можливо така поведінка дружини не спроста? Можливо її гризе совість?

Я вирішив зробити тест ДНК на обох дітей. Результати аналізів мене просто вразили. Старший син був на 99% моїм, а от дочка – ні. Я не зміг пробачити такого – подав на розлучення.

Тепер переді мною дилема. Як мені вчинити з дочкою? Я сприймаю її як свою. Чи варто повідомити батькам? Це для них буде шоком і нестерпним болем, хоч вони точно не відмовляться від онуки. Але правду потрібно сказати і їм, і батькам дружини.

Але з чого почати? Що сказати? Як пояснити сину, що ми з мамою розлучаємось?  Я не знаю з чого почати і яка буде реакція, але точно знаю, що жити з брехухою та зрадницею я не хочу.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Якою буває правда?
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.