Юлія ніяк не спpиймала нового чоловіка своєї матері, все старалась зaчiпити та пpuнизити чоловіка. Але, одного разу, Ольга підслухала їхню розмову і вирішила сама рoзiбратись з дочкою.

Ольга і Степан одружилися пізно, у кожного з них це був не перший шлюб. Але з попередніми їхніми коханими спільне життя не склалось. У Ольги від попереднього шлюбу залишилась донька Юлія.

Оля зі Степаном були знайомі вже давно, жили в одній багатоповерхівці багато років. Завжди вітались один з одним і ніколи не думали, що колись одружаться. Степан, навіть, був у дружніх відносинах з колишнім чоловіком Ольги.

Їхні розлучення були майже в один час і вони обидвоє його важко переносили. Так якось ненароком розговорились і помітили, що у них багато спільного. Тоді й почалась їхня історія кохання. Звичайне дружнє спілкування переростало у щось більше та серйозніше.

Це не подобалось лише Юлі. Вона не сприймала розлучення мами й тата, тому вважала, що та зраджує їхню сім’ю. Навіть на якийсь час переїхала до батька, але той не сильно був у захваті від проживання з донькою підлітком. Тоді вона повернулась до Ольги та всіляко намагалась зіпсувати їй життя.

А коли мама переїхала у квартиру Степана, то й взагалі спокою не давала. Хоча у її розпорядженні була ціла вільна квартира, яку Оля залишила на дочку.

– Ти розумієш, що я жінка і заслуговую бути коханою? Так, у нас з твоїм батьком не склалося, але це не привід мені ставити на собі хрест – все втолковувала Юлі.

Та й причин у дівчини переживати за матір не було – Степан чудовий чоловік і на відміну від колишнього не ображав, а поважав свою кохану.
З самого початку намагався налаштувати з Юлею спілкування, та вона все не йшла на контакт.

Оля вже зовсім відчаялась, вона не знала, як подружити коханого з єдиною донечкою, всі варіанти перепробувала, але так нічого й не виходило.Юля приходила до них і тільки возмущалась. Так завжди старалась зачепити і принизити чоловіка. А він усе терпів, та навіть слова не говорив Олі.

– Степане, а що тут у вас ремонт не зроблений?
– Ні, поки зарплата не дозволяє зробити це одразу, потрібно ще назбирати грошей.
– То як ви, що, бідний?

У Степана так за життя і не народились свої діти, тому він мав надію, що Юля колись зможе його прийняти.

– Я сподіваюсь ти колись зможеш зрозуміти, що своїми вчинками ти лише руйнуєш матері життя.
– Ви ніколи не заміните мені батька! Зрозуміло? А мати до нього ще повернеться, я зроблю для цього все можливе!
– Юлю, навіть на думці не мав зайняти місце тата у твоєму житті. Зрозумій, що я люблю твою маму і лише хочу робити її щасливо, не більше. І впевнений, вона дуже зрадіє коли ми будемо нормально спілкуватись.

Так, одного разу, Оля стала випадковим свідком такої розмови. Вона була зворушена словами Степана і ще раз переконалась у правильності свого вибору. А з Юлею вирішила сама серйозно поговорити.

Розмова була по душах, але напружено. Це був останній раз, коли жінка переконувала дочку прийняти її коханого. А в кінці додала – або ти до Степана по людськи ставишся і налагоджуєш контакт, або їдь до батька і там йому своє “фе” показуй.

Юля розуміла, що з батьком їй також життя не буде, тому вирішила прийняти позицію матері. Вони зі Степаном не подружились, але, принаймні, дівчина більше не нападала на чоловіка з різними звинуваченнями.

Час проходив, донька Ольги виросла, зустріла хорошого хлопця і ось уже всі ретельно готувались до їхнього весілля. Планувалось пишне, шикарне святкування. Батьки дівчини всі гроші вклали, лиш би та була найщасливішою нареченою.

І лише тоді, на весіллі, до Юлі прийшло прозріння, якою ж егоїсткою вона була раніше. В цей момент дівчина почувала себе найкоханішою, найулюбленішою і найбажанішою, зрозуміла, скільки років сама заважала своїй матері відчувати те саме. Стало неймовірно стидно перед мамою і Степаном, на весь зал, перед усіма гостями, Юлія оголошувала тост і за стільки років вперше попросила вибачення у своєї сім’ї. Зворушені були всі, а Ольга зі Степаном і не тримали образи на дочку, любили її такою, яка вона є.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Юлія ніяк не спpиймала нового чоловіка своєї матері, все старалась зaчiпити та пpuнизити чоловіка. Але, одного разу, Ольга підслухала їхню розмову і вирішила сама рoзiбратись з дочкою.