Жінка присвятила життя собі, а не дітям. Після банкрутст8а попросила допомоги сина. Відповідь ш0кувала.

Весь час Ганна жила для себе. Вона ніколи не переймалась дітьми чи якимись повсякденними турботами. І до того ж вважала, що це чесно. А що такого? Хіба жінка повинна оплачувати буденність, коли хочеться поїсти в кафе, вдягти красиву нову сукню, чи зібрати колекцію шарфів?

Щоправда, народила досить рано. У 18 років. Можливо в цьому і є проблема. Дівчина на той час ще не нажилась у своє задоволення, аби стати жертовною.

Або ж просто не мала міцного материнського інстинкту. Минув час. ЇЇ чоловік був старшим і хворобливим. Нещодавно помер. А син у 21 одружився. Він мав не надто теплі стосунки з матір’ю. Та й невістка не надто любила свекруху. Та й не було за що. Жодного сприяння та допомоги дітям, як молодій сім’ї не варто було й очікувати. А коли внуча народилось, то так само допроситись, щоб посиділа з дитиною неможливо. Матеріальні подарунки також відсутні. Щоправда, грошей вона мала багато. Чоловік залишив після себе прибутковий бізнес.

Та усе змінюється. Нещодавно трапилась жахлива подія. Ця фірма збанкрутувала. У жінки не залишилось нічого. Ледве погасила борги. Навіть дачу та машину продала, і майже усі прикраси здала в ломбард.

Не знала як вижити. Почала до сина звертатись. Нікого ріднішого на цьому світі не залишилось. І що б ви подумали? Вони з невісткою одразу ж відмовили. Сказали, що кожен сам відповідальний за своє життя. В якій мірі воно й так. Та хіба ж матір не люблять просто за те, що подарувала життя? Як би там не було, та Ганні не допомогли. Бо весь час вона жила для себе.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Жінка присвятила життя собі, а не дітям. Після банкрутст8а попросила допомоги сина. Відповідь ш0кувала.