Зведена сестра з’явилася лише через пів року після noxopoну батьків, окинула все майно оком, незадоволено хмикнула і потрусила папірцями про спадщину. Виявилося, що по закону все належить їй. Я не знаю що робити й куди йти, робота була не надто прибуткова, власного кутка я не мав

Мої мама з татом poзлyчuлuся, коли я був ще зовсім малим і не пам’ятаю навіть як батько виглядав. Жили ми у старій бабусиній хаті недалеко від міста. Щоранку ми вставали зі сходом сонця, бо мама мала встигнути завезти мене в школу, потім їй на роботу. Я залишався на групу продовженого дня, а після роботи мама мене забирала і ми їхали додому.
Через пару років мама познайомилася у місті з чоловіком і вони почали зустрічатися, а згодом переїхали до нього жити. Будиночок у селі ми продали за невеликі гроші, щоб згодом купити машину.

У чоловіка була донька мого віку, від першого шлюбу. Батько її дуже балував і ні в чому не відмовляв. За всі роки, що ми жили разом спільної мови я з нею так і не знайшов, хоча ми не сварилися, просто були дуже різні.

Я закінчив школу і лишився навчатися у рідному місті, бо вступив на бюджет. А моя зведена сестра вирушила навчатися до столиці, батько взяв кредит, щоб оплачувати її навчання. Там вона і залишилася жити. Приїздила додому раз-два на рік.

Батьки жили разом вже більше десяти років, але чомусь так і не розписалися. Мабуть, ніхто не думав, що у тому є потреба, адже жили дружно, мирно та у злагоді. Я після закінчення магістратури влаштувався працювати у свій університет та ще підробляв вечорами вдома. Почав збирати собі на машину, планував, що так буде легше влаштуватися на якусь прибутковішу роботу і вже тоді планувати собі придбання власного житла.

Біда нагрянула в дім неочікувано. Батьки їздили у гості до друзів в інше місто і поверталися вночі в дощ по мокрій трасі. На зустрічній смузі хтось не упорався з керуванням і відбулося зіткнення. У страшній аварії загинули люди в обох машинах. Батьки померли на місця повідомив сестрі новину, але вона сказала, що має купу справ і може приїде на похорон. Та не з’явилася вона ні на похорон, ні на сороковини. Я все організовував сам і з горем справлявся сам.

Пройшло пів року я ледь почав оговтуватися від трагедії, як на порозі квартири з’явилася сестра. Замість привітання лише кивнула, відсунула мене в бік, не роззуваючись зайшла, окинула оком квартиру, роздратовано піджала губи й зауважила, що стан квартири середній, за дорого не продаси. На мій здивований погляд, вона помахала папірцями, які тримала у руках і сказала, що бо батьки не були розписані, а квартира записана на тата, то вона переходить їй. Робити у цьому місці їй нічого, а тому вона її виставлятиме на продаж.

Я не знаю, що мені робити, у мене немає ні власного житла, ні прибуткової роботи, є лише трохи заощаджень, які збирав на машину, спробую якось перебитися перший час. Шкода, що зведена сестра виявилася такою непорядною людиною.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Зведена сестра з’явилася лише через пів року після noxopoну батьків, окинула все майно оком, незадоволено хмикнула і потрусила папірцями про спадщину. Виявилося, що по закону все належить їй. Я не знаю що робити й куди йти, робота була не надто прибуткова, власного кутка я не мав