В’ячеслав Іванович подарував старшому сину автомобіль свого батька, та реакція молодшого сина була непередбачуваною для всіх

В’ячеслав Іванович має два сини, молодший, Ігор, навчається на останньому курсі університету, а старший, Дмитро, вже пару років як закінчив навчання і наразі працює в автосалоні. Любить чоловік своїх синів однаково, та його молодший син чомусь так не вважає.

Прожив чоловік непросте життя довжиною в 70 років. Чого в його житті тільки й не було: два одруження, життя в різних куточках світу, участь у бойових діях, життя в бідності й постійне лікування в військових лікарнях. Та все це давно вже забулося, роки затягнули старі рани й тепер він пенсіонер, яки займається любою для нього справою – вирощує з дружиною рідкісні види троянд. Така собі справа для душі. Любить В’ячеслав Іванович займатись садівництвом та вирощуванням квітів, бо саме це його заспокоює і приносить задоволення.

Старший син чоловіка, Дмитро, дуже захоплюється ретро автомобілями. Він завжди шукає якісь цікаві екземпляри машин, скуповує їх і дарує їм нове життя. Ця справа приносить йому задоволення, а коли й прибуток, якщо Дмитро продає автомобіль, та це буває рідко – частіше він все залишає у себе.

А от молодший син, Ігор, поки що зовсім нічим не цікавиться, живе ще й досі з батьками та про своє майбутнє поки не задумується. Коли батько починає виховувати його, то дружина починає сваритись і заступається за сина, каже, щоб він не чіпав дитину. На цьому й все.

Два тижні назад старшому сину виповнилося 35 років і батько вирішив подарувати йому автомобіль свого батька, який стояв у гаражі. У Дмитра тоді й дар речі відібрало, він на стільки мріяв про це авто, що навіть заплакав. Хлопець все хотів відремонтувати автомобіль діда і передати його потім своєму сину, зробити таку собі «свою традицію між поколіннями».

Та ось молодший син цьому не зрадів. Прямо на святкуванні дня народження затіяв скандал і почав кричати, що батько його завжди менше любив і зовсім не поважає. В’ячеслав Іванович намагався заспокоїти сина, казав, що подарує йому свій новий автомобіль, але хлопець не вгавав. А ввечері, коли ніхто не бачив, пішов в гараж і пошкодив автомобіль діда, й тихенько пішов собі з дому.

Ніхто не очікував таких подій, Дмитро ж дуже засмутився, як побачив, що автомобіль зруйнований, а батько взагалі перестав розмовляти – це шокувало його.

Ігор додому не показувався два тижні, але потім все-таки прийшов. Він зрозумів, що був не правий, попросив у батька вибачення і поїхав до брата. Дмитро ж все намагався врятувати пошкоджене авто, днями й ночами жив у тому гаражі. Брату ж сказав, що вибачить його, якщо той допоможе йому все полагодити – і простягнув Ігорю ключа для ремонту.

В’ячеслав Іванович теж заспокоївся, і радів, що у молодшого сина тепер теж заняття буде, хоч і такою ціною.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
В’ячеслав Іванович подарував старшому сину автомобіль свого батька, та реакція молодшого сина була непередбачуваною для всіх