Дім на дві сім’ї та мої шалені ідеї.

Я у батьків єдина донька, тому коли вийшла заміж, вони попросили залишитись жити у них. Мовляв, великий приватний будинок, всім місця вистарчить і в нашому розпорядженні був цілий другий поверх.

Жити з батьками у нашій ситуації було логічним, так я могла в чомусь допомагати їм та й комунальні послуги вони самі б не оплатили. Знаєте, скільки коштує утеплити будинок? – одним словом – багато. І для нас з коханим це було простіше, не довелось винаймати квартиру та роками заощаджувати, щоб купити свою.

Спершу все було дуже навіть добре. У нас був свій простір, а у батьків свій і ніхто з нас один одному не заважав. Ми гарно ділили обов’язки та жили в мирі. До одного моменту.

Ми з чоловіком вирішили зробити невеликий ремонт на своєму поверсі та приспособити все для себе. Проте, мамі така ідея не сподобалась. Вона чомусь вважала, що це потрібно робити лише в крайніх випадках. Так у цілому домі робився ремонт ще, мабуть, 30 років тому. А я хотіла чогось більш сучасного та оновленого. І не розуміла, чому мама так проти, адже ми б це зробили за свої гроші на своїй території.

Та й взагалі, я у неї дозволу не питала, тільки поділилась новиною. Тому, попри категоричну заборону, ми взялись за діло. До слова, на нашому поверсі 3 кімнати й 1 великий коридор, так ми по черзі в кожній кімнаті робили ремонт і вже через якийсь час закінчували. Залишалось лиш купити нові меблі та все було б готове.

Весь цей час мама приходила і тільки хитала головою, показуючи так свою незадоволеність. Та це були дурниці, у порівнянні з тим, що почалось згодом. А саме, мама зовсім забула про наш особистий простір й постійно нам заважала. От просто коли їй вздумалось приходила, то в нашій кімнаті собі телевізор включить, то просто почне капати мені на мозок, то ще щось. Загалом, це дуже і дуже дратувало.

Так одного разу я поставила питання ребром – або встановлюємо правила, або ми з чоловіком з’їжджаємо від батьків. Чесно кажучи я сподівалась, що вони повірять мені та погодяться на встановлені правила, бо сама не надто сильно хотіла з’їжджати. Тим паче ми планували нарешті народити діток, а робити це в орендованій квартирі таке собі задоволення.

Благо, тато встав на нашу сторону і також попросив маму не втручатись у молоду сім’ю. Всі чесно дотримувались нових домовленостей і у нас знову запанував мир у домі.

Зараз я завагітніла і навіть не знаю, як повідомити всім про те, що знову придумала. Хоч нам і добре всім разом жити, але тепер хочу бути однією господинею на кухні. Тому для цього планую трішки перепланувати наш поверх і зробити його повноцінною квартирою – навіть з окремим входом.

Так, знаю, ідея шалена, але чомусь думаю, що це буде гарним рішенням. Тепер порадьте, як правильно сказати та переконати всіх, що я не зійшла з розуму та це не через гормони?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дім на дві сім’ї та мої шалені ідеї.
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.