Коли я побачила себе після пологів, думала це буде крах нашим стосункам.

У нас з чоловіком довгий час не вдавалось завести дітей. Лиш після п’яти років спроб я нарешті побачила заповітні 2 полоски на тесті. Ми стали найщасливішими людьми на світі й жили в очікуванні народження нашої крихітки.

Мабуть, як кожна жінка я дивувалась від змін, що відбувались з моїм тілом. Серйозно, з колись модельної фігури моє тіло округлялось, появлялись розтяжки та купа додаткових кілограмів. І хоч я щиро раділа цій вагітності, але те, що я бачила в дзеркалі, зовсім мені не подобалось.

Коханий дуже підтримував мене і казав, що я красуня. Справді, коли нам нарешті вдалось завагітніти, він дуже змінився – став турботливішим, у всьому допомагав та навіть шнурівки замість мене зав’язував. Без найменших вагань я знала, що він найкращий чоловік та обов’язково буде чудовим татком.

Час пологів наближався, мене навіть передчасно поклали на збереження, щоб точно все добре пройшло. Згодом таки це сталось і у нас народилась прекрасна маленька донечка. Щастю не було меж, я навіть забула про свою важку вагітність та не дуже легкі пологи.

Все приходило до норми й от ми вже готувались до виписки. Весь цей час я намагалась не дивитись на своє тіло в повний зріст, бо те, що бачила приводило мене в сум. Звісно, я розуміла, що тілу жінки після народження дитини потрібен час для відновлення і це не стається в одну мить. Та прийняти себе такою чомусь не могла.

Навіть віддалилась від чоловіка через такі свої переконання. Мені здавалось, ніби я велика, з розтягнутим животом та купою розтяжок на тілі не зможу більше приваблювати свого коханого й на цьому нашим стосункам прийде крах. Так накрутила себе, що мало не впала в депресію.

Цей момент ніби відчув чоловік – він виціловував кожен сантиметр мого тіла, хвалив, захоплювався та дякував за донечку. Саме ці його слова змусили мене задуматись та заново полюбити себе.

Якщо мене так кохає інша людина, то чому я цього зробити не можу? Стала перед дзеркалом голосно промовила “Я люблю себе”. Не знаю, чи це подіяло, але стало значно легше. Пообіцяла собі, коли прийде час, займусь спортом та повернусь у попередню форму, а поки зосередилась на своєму коханому та нашій любій донечці.

Саме тоді зрозуміла, що даремно так себе накручувала і щастя насправді в іншому.

А у вас був такий стан повного не розуміння, що відбувається з вашим тілом під час вагітності та після пологів? Чи я одна така?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Коли я побачила себе після пологів, думала це буде крах нашим стосункам.