Мій син не хоче зі мною розмовляти, бо вважає, що я люблю його дружину менше, ніж свою іншу невістку. Та я думаю, що це його кохана керує ним, і змушує тиснути на мене

У мене є двоє чудових синів, яких я ростила в любові та турботі, аби вони потім підтримували на старість років мене. Старший — Назар. Він дуже добрий та чуйний чоловік, і дружину собі обрав таку ж. Вона відноситься до мене, як до рідної матері, завжди допомає, коли я прошу, кидає всі свої справи, щоб догодити мені, оце я розумію — невістка! Молодший син Сергій має інший характер: більш впертий та цілеспрямований.

Дружину він собі обрав таку ж. Вероніка — кар’єристка. У неї немає вільної хвилини, аби навіть навідати мене, не те, щоб мені допомагати. У Ніки хороша робота — ще в двадцять вона побудувала власний бізнес, яким займається зараз і мій син. Тобто вона найняла мого сина на роботу, і тепер вони працюють разом.

Також вони часто їздять на відпочинок, і дітей вони поки не планують, хоч я і прошу, аби з цим не зволікали, бо їй вже 26 років, і вже давно прийшов час стати мамою. На мої слова щодо батьківства вона відповідає лише: “Ми з Сергієм розберемось самі, дякую.”

Але мене це дратує, бо я ж до неї з хорошими намірами, а вона мені так відповідає… Коли я телефоную з проханням допомогти привезти пакунки з ринку, чи мішок цукру з магазина тощо, вона завжди відмовляє, бо, бачиш, у неї не було часу навіть поснідати.

Вероніка має автомобіль, тому я й звертаюсь до неї за допомогою, бо у другої невістки Ангеліни навіть водійського посвідчення немає. Та якби я попросила в неї, то вона б мені нізащо не відмовила в допомозі.

Так, Ніка пропонує мені в подарунок путівки в санаторій, чи присилає водієм продукти, але мені ж потрібна її допомога! Саме тому я вирішила, що така невістка мені не потрібна, і почала натякати сину на те, що його дружина не зовсім хороша.

Сергій не дуже розумів натяків, тому, одного разу за святковою вечерею, коли у всіх вдалось прийти, я почала показувати йому в чому проблема його коханої. Весь вечір я вказувала на помилки Вероніки, порівнюючи з Ангеліною. Дружина молодшого сина постійно робила щось не так: то тарілок замало принесла, то негарно прикрасила салат, то не стала, аби мені допомогти нести страви, та й взагалі ми робили все вдвох із Ангелінкою, в той час, коли інша невістка працювала. В кінці вона навіть посуд помити не стала!

До кінця вечора настрій Сергія дуже змінився: від хорошого він став дуже поганим. Я була впевнена на сто відсотків, що він злий на свою дружину через те, що вона така неуважна та лінива, але я дуже помилялась.

Наступного дня син прийшов до мене і сказав, що припинить зі мною спілкуватись, якщо я не зміню свого відношення до Вероніки. Тобто він готовий перервати зі мною всі стосунки тільки тому, що йому не подобається моє відношення до невістки?

Я вважаю, що не зобов’язана її любити, адже вона відноситься до мене набагато гірше, ніж Ангеліна. А тепер моє ставлення стало ще гіршим, бо вона налаштувала сина проти мене… Моєї впевненості в цьому вистачає, адже він сам ніколи б не вирішив перервати наші хороші сімейні стосунки через таке.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мій син не хоче зі мною розмовляти, бо вважає, що я люблю його дружину менше, ніж свою іншу невістку. Та я думаю, що це його кохана керує ним, і змушує тиснути на мене