Моя теща вирішила, що я повинен годувати не тільки свою сім’ю, а ще і її з тестем.

Ні, мені не шкода їжі для них, але я не люблю, коли мене обманюють та користуються моєю добротою. А саме так вчиняла Ірина Павлівна. Вона не просто забирала з нашого холодильника частину продуктів, а ще й могла почистити його під нуль. А ми залишались без їжі на вечір.

Не можу сказати, що моя теща погана людина, але те. Що вона дещо нахабна – то це факт. Окрім моєї дружини у неї є ще молодша донька, яка вже теж одружена та має своїх дітей. Так от та донька й досі тягає гроші на свої потреби у мами та ще й може бути не надто задоволена, якщо їй на щось не вистачає. На відміну від Люби, моєї коханої дружини, яка не тільки не просить у мами нічого, а ще й сама інколи допомагає. Але, як виявилось дарма – всю її допомогу теща віддавала свої молодшій доньці. І це мене дуже дратувало. Чому ми працюємо і заробляємо гроші ,а хтось хоче жити на всьому готовому. Одне, якби Віка, сестра моєї дружини, бідувала, але ж ні – вона і манікюр робить, і фарбується у перукарні, і ходить по фітнесах. Але їй завжди мало і вона тягне мотузки з батьків. А ті піддаються, бо шкодують дітей.

Дійшло до того, що теща почала віддавати більшу частину своєї зарплатні Віці й самій їй почало не вистачати грошей. Вона все частіше зичила гроші у нас чи брала деякі продукти додому. Мені не шкода ні тієї ковбаси, ні сиру, ні фруктів. Але теща інколи не брала просто частину продуктів, а могла вигрібати все з холодильниками зі словами про те, що ми собі ще купимо. Але, як потім вияснилось – не всі продукти вона несла додому. Частину відносила до Віки, щоб нагодувати її дітей. А справді, за що купити їсти, якщо у мами нова сумочка, новий манікюр і вона зібралась на відпочинок у Єгипет. Не подумайте, що я пожалів бананів для дітей, але я маю свою сім’ю і маю забезпечувати її, а не утримувати усіх родичів дружини.

Я вирішив не терпіти такого ставлення і поговорити з тещею аж надто емоційна. Ірина Павлівна розплакалась, назвала мене егоїстом та скнарою – я ж то заробляю добре і пожалів їжі для неї. Мої пояснення, що так не повинно бути й що Віка поводиться не надто правильно – сприйнялись у штики. Теща гримнула дверима та пішла геть. Та через місяць все почалось знову і тепер я не знаю як мені діяти далі.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя теща вирішила, що я повинен годувати не тільки свою сім’ю, а ще і її з тестем.