Невістка одразу здалась мені дивнoю, а згодом, я дізналась тaємницю, яку вона так ретельно прихoвувaла.

Коли не стало мого чоловіка, я довший час жила сама з сином. Йому було вже 26, постійно говорила Олегу, щоб той одружувався і народжував дітей, бо так і залишиться назавжди холостяком. А що це за чоловік такий без сім’ї?

Так, два роки тому, він нарешті привів додому невістку. Сказав, що вони по тихому розписались і тепер Христина житиме з нами. Звісно, я не зовсім такого хотіла, планувала що все буде як людей – зроблять гарне весілля, а потім будуть жити окремо. Завжди вважала, що сімейна пара повинна жити у своєму гніздечку, а не з батьками. Ось ми з чоловіком, які б важкі часи не були, ніколи не повертались у дім батьків, свої проблеми вирішували лише вдвох.

Такого хотіла й для Олега, але він переконав мене, що краще буде, якщо вони залишаться у моїй квартирі. Мовляв, завжди буде допомога під боком, Христина візьме на себе побут, та і їм спокійніше знати, що зі мною нічого не трапиться. Я тоді добре подумала над цим і знайшла в цьому частку правди, тому дозволила молодим залишитись. По щирому, хотіла подружитись з невісткою, думала, та стане мені як донька.

Але Христина всі мої спроби налагодити спілкування зводила нанівець. Вона практично не розмовляла зі мною, коли син йшов на роботу, закривалась у своїй кімнаті та не виходила без потреби. Я дивувалась, чому невістка не працює та навіть не намагається шукати якісь вакансії. Було б виправданням, якщо хоча по дому був би з неї толк, але і господиня з неї ніяка. Жодного разу не готувала, про прибирання взагалі мовчу – все було на мені.

Я змушена була готувати на всіх – не змогла б сина залишити голодним, а Христині як завжди все було не так, на її думку, я готувала все не здорове та шкідливе. Ну принаймні це хоча б щось, а то Олег міг зовсім всохнутись біля коханої.

Син же, старався у наші конфлікти не лізти, тут він займав відсторонену позицію. Хоча сподівалась на якусь його підтримку, я ж не брехала і не придумувала нічого. Часто коли він був на роботі, я чула як Христина розмовляє з кимось по телефону, а тоді збирається і кудись іде, каже на прогулянку, та я їй не вірила. Одного разу вирішила перевірити, з ким же то вона стільки зустрічається. Прослідкувала за нею, виявилось, що я помилялась і зустріч дійсно була з подругою, але все ж, підозри у мене не пройшли.

Минулого року мені син повідомив, що я скоро стану бабусею. Дуже зраділа, адже вже давно хотіла онуків бавити. Та тоді у мене виникли сумніви, чи це справді мій онук буде?

Одного дня я йшла з ринку і побачила, як Христина прогулюється з якимось чоловіком, вони голосно сміялись та про щось захоплено розмовляли. Того ж дня вирішила поговорити про це за вечерею. Коли я сказала що бачила невістку, та почервоніла й побіліла одразу, але сказала, що це приїхав її троюрідний брат і вона показувала йому наше місто. В це звісно, мало вірилось і я запропонувала, щоб Христина завтра запросила його до нас у гості.

На наступний день я все підготувала і чекала цього “брата”. Яким було моїм здивуванням, коли прийшов не той чоловік якого бачила я. Можливо, Христина подумала, що я не бачила з ким точно вона була і не запам’ятала лице. Тоді я вже точно була впевнена, що невістка щось приховує від мене й сина.

До народження онука, вирішила більше не повертатись до цієї теми, але потім думала тайком від усіх зробити тест ДНК.

Ось цей момент настав, мій син нарешті став татом! Усмішка не сходила з його обличчя, я бачила, наскільки він був щасливий і вже думала чи потрібно той тест робити. Але для свого душевного спокою все ж наважилась. Зробила мазки які потрібно, передала в клініку і з нетерпінням чекала результату. Всі два тижні очікування були нестерпно довгими й ось нарешті результати були в мене. Не дійшовши додому, відкрила їх і з надією шукала графу, в якій мало бути вказано, що мій син є насправді біологічним татом маленького.

Та, на жаль, виявилось, що мої підозри були не даремними. І цей малюк не є моїм онуком насправді. Довго думала, як повідомити сину про це. Спочатку поговорила з невісткою, все їй прямо висказала, а та й не перечила, лише мовчки слухала. А до приїзду з роботи мого сина, вона зібрала всі свої речі та поїхала. Лише написала смс Олегу, де я повідомила йому про все.

З того часу пройшов уже рік, вони з дружиною розлучилися і тепер Олег зустрічається з іншою жінкою. Цього разу, сподіваюсь, не буде повторення історії й у них все буде гаразд.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Невістка одразу здалась мені дивнoю, а згодом, я дізналась тaємницю, яку вона так ретельно прихoвувaла.