Невістка одразу здалась мені дивнoю, а згодом, я дізналась тaємницю, яку вона так ретельно прихoвувaла.

Коли не стало мого чоловіка, я довший час жила сама з сином. Йому було вже 26, постійно говорила Олегу, щоб той одружувався і народжував дітей, бо так і залишиться назавжди холостяком. А що це за чоловік такий без сім’ї?

Так, два роки тому, він нарешті привів додому невістку. Сказав, що вони по тихому розписались і тепер Христина житиме з нами. Звісно, я не зовсім такого хотіла, планувала що все буде як людей – зроблять гарне весілля, а потім будуть жити окремо. Завжди вважала, що сімейна пара повинна жити у своєму гніздечку, а не з батьками. Ось ми з чоловіком, які б важкі часи не були, ніколи не повертались у дім батьків, свої проблеми вирішували лише вдвох.

Такого хотіла й для Олега, але він переконав мене, що краще буде, якщо вони залишаться у моїй квартирі. Мовляв, завжди буде допомога під боком, Христина візьме на себе побут, та і їм спокійніше знати, що зі мною нічого не трапиться. Я тоді добре подумала над цим і знайшла в цьому частку правди, тому дозволила молодим залишитись. По щирому, хотіла подружитись з невісткою, думала, та стане мені як донька.

Але Христина всі мої спроби налагодити спілкування зводила нанівець. Вона практично не розмовляла зі мною, коли син йшов на роботу, закривалась у своїй кімнаті та не виходила без потреби. Я дивувалась, чому невістка не працює та навіть не намагається шукати якісь вакансії. Було б виправданням, якщо хоча по дому був би з неї толк, але і господиня з неї ніяка. Жодного разу не готувала, про прибирання взагалі мовчу – все було на мені.

Я змушена була готувати на всіх – не змогла б сина залишити голодним, а Христині як завжди все було не так, на її думку, я готувала все не здорове та шкідливе. Ну принаймні це хоча б щось, а то Олег міг зовсім всохнутись біля коханої.

Син же, старався у наші конфлікти не лізти, тут він займав відсторонену позицію. Хоча сподівалась на якусь його підтримку, я ж не брехала і не придумувала нічого. Часто коли він був на роботі, я чула як Христина розмовляє з кимось по телефону, а тоді збирається і кудись іде, каже на прогулянку, та я їй не вірила. Одного разу вирішила перевірити, з ким же то вона стільки зустрічається. Прослідкувала за нею, виявилось, що я помилялась і зустріч дійсно була з подругою, але все ж, підозри у мене не пройшли.

Минулого року мені син повідомив, що я скоро стану бабусею. Дуже зраділа, адже вже давно хотіла онуків бавити. Та тоді у мене виникли сумніви, чи це справді мій онук буде?

Одного дня я йшла з ринку і побачила, як Христина прогулюється з якимось чоловіком, вони голосно сміялись та про щось захоплено розмовляли. Того ж дня вирішила поговорити про це за вечерею. Коли я сказала що бачила невістку, та почервоніла й побіліла одразу, але сказала, що це приїхав її троюрідний брат і вона показувала йому наше місто. В це звісно, мало вірилось і я запропонувала, щоб Христина завтра запросила його до нас у гості.

На наступний день я все підготувала і чекала цього “брата”. Яким було моїм здивуванням, коли прийшов не той чоловік якого бачила я. Можливо, Христина подумала, що я не бачила з ким точно вона була і не запам’ятала лице. Тоді я вже точно була впевнена, що невістка щось приховує від мене й сина.

До народження онука, вирішила більше не повертатись до цієї теми, але потім думала тайком від усіх зробити тест ДНК.

Ось цей момент настав, мій син нарешті став татом! Усмішка не сходила з його обличчя, я бачила, наскільки він був щасливий і вже думала чи потрібно той тест робити. Але для свого душевного спокою все ж наважилась. Зробила мазки які потрібно, передала в клініку і з нетерпінням чекала результату. Всі два тижні очікування були нестерпно довгими й ось нарешті результати були в мене. Не дійшовши додому, відкрила їх і з надією шукала графу, в якій мало бути вказано, що мій син є насправді біологічним татом маленького.

Та, на жаль, виявилось, що мої підозри були не даремними. І цей малюк не є моїм онуком насправді. Довго думала, як повідомити сину про це. Спочатку поговорила з невісткою, все їй прямо висказала, а та й не перечила, лише мовчки слухала. А до приїзду з роботи мого сина, вона зібрала всі свої речі та поїхала. Лише написала смс Олегу, де я повідомила йому про все.

З того часу пройшов уже рік, вони з дружиною розлучилися і тепер Олег зустрічається з іншою жінкою. Цього разу, сподіваюсь, не буде повторення історії й у них все буде гаразд.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Невістка одразу здалась мені дивнoю, а згодом, я дізналась тaємницю, яку вона так ретельно прихoвувaла.
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.