Поспорила з чоловіком чи зможе він виконувати усі функції, які я роблю роками.

Як ви вважаєте, хто повинен займатись уроками з дітьми? Тільки не відповідайте, що навчання це відповідальність дітей та вони самі повинні цим займатись. Знаю, так зараз модно казати, але вважаю, що до якогось певного часу батьки обов’язково мають допомагати та контролювати успіхи дитини в школі.

У нас з чоловіком є донечка шкільного віку, зараз навчається у четвертому класі. Часто я їй допомагаю та пояснюю щось, а коханий в той час просто відпочиває після роботи. Я б також так хотіла, адже ми вдвох працюємо та заробляємо. Проте, чомусь лише я повинна робити з донькою уроки, а потім ще й вечерю на всіх готувати. Як ви зрозуміли, сил на все у мене ледь вистарчало.

Одного дня, на свій страх і ризик, вирішила закластись з чоловіком, чи зможе він жити в такому ритмі як я. За всіма умовами, після роботи коханий мав вивчити уроки з донечкою, зготувати вечерю, прибрати квартиру, покупати та вкласти доньку спати, а щоб остаточно добити його, додала ще подружній обов’язок. Ну а що, нехай би відчув себе у моїй шкірі.

День починався як завжди, ми разом відвели донечку в школу, а самі побігли на роботу. Ледве дочекалась кінця робочого дня, щоб подивитись на старання чоловіка.

Він показово гарно зі всім справлявся – і уроки з донечкою зробив, і все прибрав, і навіть вечерю зготував. Щоправда, їли ми макарони з сосисками. А на наступний день мені зателефонувала вчителька та попросила контролювати домашні задання доньки. Виявилось, що половину заданого, чоловік не побачив, а деякі завдання були розв’язані не правильно. Такого робити не можна, але я довго сміялась.

Проте, з цього було й хороше – чоловік зрозумів, що я трачу багато сил, замість того, щоб як і він – відпочити після роботи. Тому сам запропонував допомогу та пообіцяв завжди уважно робити уроки з нашою донечкою.

О Боже, я цього чекала довгі роки й от один спір вирішив усі проблеми. Тепер кожен з нас виконує свої функції вдома, а потім ми всією сім’єю дивимось якийсь фільм і лягаємо спати.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Поспорила з чоловіком чи зможе він виконувати усі функції, які я роблю роками.