З братом ніколи не ладнали. Та коли сталось г0ре, він врятував

Ми з братом постійно лаялuсь у дитинстві. Скільки себе пам’ятаю йому вірили більше, бо він був старший. А я маленький, тому фантазер. Хоча бpeXав майже завжди якраз-таки Дмитро, а не я. Тому, образу на брата я проніс все своє життя.

Я завжди думав, що ми станемо ворогами і ніколи не зможемо примиритись. Як же ж я помилявся. Аж соромно.

Після 9 класу брат вступив до училища. Тому, залишився з батьками й надалі. Я ж вступив до університету після 11 класу і переїхав до столиці. З батьками ми ще більш-менш спілкувались. На моє невеличке весілля вони приїжджали, а от брат ні. Я звісно для галочки йому надсилав повідомлення з запрошенням, та через брак довіри я його бачити не хотів.

Я орендував квартиру з дружиною усі роки і на власну не накопичував. Все-таки у мене була чудова висока зарплата. Дружина теж трішки працювала дистанційно, тому навіть змогла поєднати свої справи з народженням нашого синочка Артема. Про майбутнє і гарантії якісь я не думав, бо вважав, що нема сенсу цим перейматись.

Та от час мене навчив, що насправді думати треба про все. Свою квартиру батьки переписали на Дмитра. Я так сказав, тому що ніколи не планував повертатись до рідного міста. А брат так і не одружився, хоча вже минув йому 31 рік.

Незабаром ми втратили батьків. На похороні стояли досить далеко один від одного і майже не зустрічались поглядами. Я думав на той час, що у наших стосунках і братерських відносинах величезна та нездоланна прірва. Та що поробиш, доля вирішила інакше. Минуло ще 6 років.

З братом ми не спілкувались. Узагалі. Я навіть не знав де він, що робить і як живе. Спільних знайомих я також не зустрічав, тому й не міг ніяк дізнатись. І тут трапилась біда. Мене звільнили і через затримку оплати нас вигнали з квартири.

Я не знав що робити і як діяти. Та якось серце підказало збиратись і їхати в квартиру батьків. Зібрав дружину та сина і вирушив. Постукав у двері і нам відчинив Дмитро. Скільки радості я побачив у очах брата.

Ніколи б не повірив, якби років 5 назад мені хтось сказав, що так складеться. Зараз живемо разом з братом у батьківській квартирі. Мій син дуже полюбив дядька. Я працюю з Дмитром на одній фірмі.

Якщо у вас є брат чи сестра – ніколи не втрачайте їх. Бо це одні з найближчих стосунків, які обривати просто не можна і не треба.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
З братом ніколи не ладнали. Та коли сталось г0ре, він врятував
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.