Так були зайняті покупкою квартири, що не помітили, як наші стосунки дали велику трiщинy.

Це сталось після дев’яти років шлюбу. Тоді у нас був важкий період в житті, ми працювали як пр0кляті. Все намагались назбирати на покупку квартири, адже до цього часу жили на орендованих. А так, як в спадок ні мені, ні чоловікові не перейшло житло, довелось самим щось придумувати.

Звісно, було надзвичайно важко, а ще ж у нас двоє діток росли. Постійні витрати просто зводили з розуму. Ми мали по дві роботи, часто мій чоловік Володя ще окрім цього підробіток знаходив. Ми крутились як могли, на цьому ґрунті й сварок було вдосталь, постійно зривались один на одному. Тоді, в погоні за грошима наші стосунки дали тріщину.

Але все ж, невдовзі, ми змогли здійснити свою мрію й у нашої сім’ї з’явилось своє гніздечко. На якийсь час ніби й забули за всі свої сварки та образи, настільки були щасливі. Так ми змогли повернутись до колишнього свого способу життя, працювати лише на одній роботі, а вечір проводити з дітками.

Та таке щастя тривало не довго, якось я вирішила потішити Володю і йому на роботу принести обід. Тоді й застала його з цією жінкою, вони стояли й обіймались в коридорі. Так гидко стало в цей момент, ніби мене помиями облили. Я тоді не знала що робити, просто втекла звідти та ще довго бігла. Пам’ятаю як всю дорогу плакала і роздумувала як буде далі.

В той вечір чоловік повернувся як ні в чому не бувало. Я старалась не подавати виду, що все знаю, думала, коли буду знати остаточно як вирішити цю ситуацію, тоді зізнаюсь. Спочатку я дуже злилась на чоловіка, а потім сама для себе почала його виправдовувати. Думала, це та жінка його спокусила, а він бідолашний не міг противитись. Так і переконала себе пробачити зраднику.

Та згодом, мені зателефонувала ця жінка, мовляв, я заважаю їхньому щастю і мушу відпустити чоловіка. От негідниця!
Я не стала терпіти цього нахабства, одразу поговорила з чоловіком. Сказала, що якщо він мене більше не кохає, то може бути вільний, а зрадами своїми нехай когось іншого годує. Володя не став приховувати нічого, нарешті зізнався, сказав, що більше не кохає мене. Хоча я вже давно знала цей факт, але все одно було не приємно, як-не-як стільки років разом.

Домовились, що діти залишаться зі мною у квартирі, а він буде допомагати нам фінансово. Звісно, ми розійшлись мирно, але бажання помсти в мені не згасло. Так, після розлучення я повністю змінила спосіб життя – стала доглядати за собою, пішла в спортзал. Загалом, в моєму житті ставались кардинальні зміни. Практично одразу отримала несподіване підвищення на роботі, стала заробляти набагато більше і з’явилась можливість частенько їздити на море з дітками.

На ці зміни швидко відреагував колишній чоловік – одразу прийшов просити пробачення й молити пробачення, все просився назад. Й саме тоді у мене в голові визрів план помсти. Я зробила вигляд, що пробачила йому, лише попросила його при мені набрати цю “подружку” та сказати їй, що він покидає її, а повертається до мене. Звісно, вона там поплакала, щось покричала, але мені це було як мед на душу.

Ще якийсь час ми пожили разом, та в один момент я зібрала його речі у валізу і поставила в коридорі. Коли Володя повернувся з роботи, не зрозумів для чого це, а я просто сказала, як він колись “я більше не люблю тебе, вибач“.

Ось така у мене вийшла помста за зраду. Ні про що не шкодую, тепер живу своє щасливе життя і навіть не згадую за цю ситуацію. Володя деколи бачиться з дітьми, але ми з ним не перетинаємося, вважаю, що так краще для нас обох.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Так були зайняті покупкою квартири, що не помітили, як наші стосунки дали велику трiщинy.
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.