Попросила чоловіка побути з хворою дитиною, а він придумав як обійти це

Якось я попросила свого чоловіка допомогти мені, та потім пошкодувала про це. Ми з Миколою одружені вже сім років, у нас з ним чудова 5-річна донька. Живемо ми на орендованій квартирі, й удвох працюємо.

Все б наче і нічого, живемо як і всі, але чоловік у мене важка людина. Виховували його так, наче він в усьому головний й має тільки командувати, а всі інші повинні слухати його й прислужувати. Мені ж Микола ніколи нічим не допомагає, я все завжди роблю сама. На мені й дитина, і робота, та й домашні справи всі. Тож виходить, що чоловік мій дуже втомлюється, а я ні.

Та сталося так, що наша донька захворіла. У Миколи в цей час була відпустка, тож я попросила його, щоб він побув біля Насті, бо мені треба на роботу, оскільки в ці дні моєї напарниці не було і замінити мене було нікому. Чоловік спочатку й не хотів брати на себе відповідальність, але після мого скандалу погодився. По іншому він просто не розумів. Я ж йому написала все на листку: де лежать ліки і як їх давати донечці й показала в холодильнику, де стоїть їжа. І пішла собі на роботу.

Приходжу ввечері додому і спостерігаю таку картину: на кухні варить їсти моя свекруха, дитина ж сидить за столом і перебирає крупу, а Миколи й зовсім не видно. Я запитала у Валентини Петрівни, як у них справи й де мій чоловік? На що вона мені зі злістю так відповіла: «Микола спить, бо дуже втомився тягнути все на собі, а Мілана мені допомагає, вона зовсім не хвора. А де це ти вешталася стільки? Я он тут всю твою пропавши їжу викинула і нову готую, бо так з голоду помрете».

Сказати по правді, мене ошелешило почуте. Людина взяла і просто знецінила мене й прийшла навести свої порядки. Хто дав їй право лізти в мій холодильник і викидати звідти щось? А Мілана, бідна моя дівчинка, з температурою сиділа і слухала це все, замість того, щоб лежати в теплому ліжку.

Я мовчки зайшла в спальню, зібрала речі своєї доньки й відвезла її до своїх батьків. А коли повернулась до себе у квартиру, то свекрухи вже не було, а мій чоловік сидів на дивані й пив пиво. Микола сказав мені, що і він, і його мати ображаються на мене за те, що у мене зовсім немає почуття вдячності до них. А я сказала, що не просила його матір допомагати мені, бо думала, що у мене є чоловік. Й додала, що більше і його допомоги не хочу.

Мені все й досі не зрозуміло, як можна знецінити те, що попросила матір дитини? Хіба можна вриватися в чуже життя і наводити свої порядки? Як мені далі жити з Миколою, я не знаю. На нього зовсім не можна покластися. А допомоги свекрухи з такою подачею я теж більше не хочу.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Попросила чоловіка побути з хворою дитиною, а він придумав як обійти це
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.