Будучи холостяком, захотів усиновити дитину. Тоді я дізнався, які вимоги є до прийомних батьків. І те, що я не одружений, зовсім не грало мені на руку.

Мене звуть Володимир, і мені вже 46 років. Я ні разу не був одружений і не мав власних дітей, хоча їх дуже люблю і завжди думав, що в моєму житті їх буде як мінімум троє. Але доля розпорядилась інакше, спочатку не спішився одружуватись, потім не міг знайти ту єдину. Так, раптом, мені виповнилось 45, а у мене ні сім’ї, ні дітей.

Думав, так і залишусь холостяком до старості, та зі мною трапився ряд подій, які підштовхнули мене до цього, щоб я взяв дитину з дитячого будинку. Раніше, я навіть не припускав такого, чомусь був переконаний, що чоловік повинен передати свої гени дитині.

Якось разом з друзями займався благодійністю, ми приходили до діток в дитячий будинок і роздавали подарунки на день Святого Миколая. Пам’ятаю, ті їхні не підробні емоції щастя, це було так приємно, що аж словами не передати. Там я познайомився з маленьким 4-річним хлопчиком Михайликом. З ним я відразу відчув якийсь неймовірний зв’язок, він довго не йшов мені з голови, так сильно за цей день я до нього прив’язався.

 

Вирішив, що це доля і почав шукати інформацію про усиновлення. Виявилось, що є дуже багато вимог до охочих стати батьками. Потрібно було обов’язково бути одруженим, мати стабільну роботу, гарний заробіток та бути повністю здоровим. І якщо хоча б один пункт не відповідав дійсності, могли не дозволити усиновити дитину.

У мене ж на той час все було прекрасно і з кар’єрою, і заробітком, та навіть зі здоров’ям, але от одруженим я не був. Дуже боявся, що саме через це мені відмовлять. Поділився зі своїми переживаннями з друзями й моя найкраща подруга запропонувала обійти цю систему. Звісно, так робити не правильно, але я будь-якими методами хотів стати батьком Михайлика, знав, що дам йому все потрібне і він ні в чому не буде потребувати зі мною. Оля сказала, що ми з нею можемо заключити фіктивний шлюб і так ми будемо вважатись повноцінними батьками й сім’єю. Я спочатку був не сильно в захваті від цієї ідеї, але іншого виходу не було. Для переконливості ми навіть разом почали жити.

Так, комісія дозволила нам усиновити Михайлика. Я був на сьомому небі від щастя, нарешті у мене появився син. За цим всім, навіть не замітив, як ми з Олею зблизились. Таким чином, не сподівано для нас, ми закохувались один в одного, хоча до цього 10 років лише дружили.

Ось такі несподівані повороти доля мені влаштувала, ми щасливі й тепер у нашого сина Михайлика є повноцінна сім’я, а незабаром появиться ще сестричка.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Будучи холостяком, захотів усиновити дитину. Тоді я дізнався, які вимоги є до прийомних батьків. І те, що я не одружений, зовсім не грало мені на руку.
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.