Алла Миколаївна сама виростила своїх доньок – чоловік покинув її ще в тоді, коли молодшій дитині було всього три роки.

Він просто зібрав речі та пішов до іншої жінки – не залишивши ні копійки на життя. Навіть, забрав деякі цінні речі – відеомагнітофон та кавоварку. Та жінка сприйняла все стійко та мужньо – щоб не показати йому як тяжко їй. Діти росли, а з ними росли й витрати. Жінці довелось влаштуватись на дві роботи, адже тих грошей, що вона заробляла їй не вистачало.

Але після грози приходить гарний сонячний день. Так сталось і у житті Алли. Спадок, звісно, люди отримують не через добрі події, але коли це спадок тітки, якій було майже 100 років – інша справа. Далека родичка жінки залишила їй свою дачу та невеличку квартиру, адже більше нікого з рідних у неї не було.

Алла не розгубилась та швидко знайшла спосіб покращити своє життя. Дачу вона продала, а квартиру почала здавати в оренду. І так її сімейний бюджет виріс. А за ті гроші, що вона отримала з продажу будинку жінка вирішила відкрити свою справу – невеличкий магазин постільної білизни.

Справи у неї йшли дуже добре і вже за декілька років вона змогла розширити свій бізнес і вкласти гроші у нерухомість – придбала ще одну квартиру та невеличку дачу за містом. Саме там вона любила відпочивати влітку.

Доньки росли й не ні в чому не мали відмови. Може в цьому і була головна проблема Алли. Вона багато часу приділяла справам, новому коханню і не так багато донькам. Дівчата виросли егоїстками та впевненими в тому, що гроші падають їм з неба. Вони спокійно просили у мами все, що хотіли й та їм купувала це. Можливо тому, що Алла сама була не з надто багатої родини і їй постійно не вистачало грошей на новий одяг чи найнеобхідніші речі. Це й спонукало її подбати про доньок так, щоб вони мали все.

Прийшов час, дівчата вже закінчили університет і Алла хотіла їх залучити до сімейного бізнесу. Але їй це ніяк не вдавалось. Доньки постійно мали оправдання і допомагати мамі не дуже поспішали. Але при цьому постійно вимагали грошей. Та Алла вирішила провчити їх.

Вона поставила умову – або вони влаштовуються на роботу, але вже не у неї, або вона перестає видавати їм гроші. Жінка розуміє, що в такій поведінці доньок винна вона, але ж колись треба почати виправляти свої помилки?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Алла Миколаївна сама виростила своїх доньок – чоловік покинув її ще в тоді, коли молодшій дитині було всього три роки.