«Багатий та успішний і сам? Що ж з ним не так?» – сказала Інна

Якось на вечірці друзів я познайомилась зі Стасом – зрілий, під сорок. Красивий, галантний та не надто бідний. Здавалось би, що не чоловік, а «мрія». Але як виявилось не все так просто.
подруга розповіла, що чоловік самотній та не надто поспішає заводити стосунки – одружився, коли ще навчався в університеті, але розлучився менше як за рік. З того часу не був помічений у серйозних стосунках.

Для мене це стало загадкою – як такий чоловік може не мати пари. Дівчата мали б до нього в чергу ставати – не думайте, що я з тих жінок, які підносять на п’єдестал чоловіка. Але, коли ти бачиш, що Колька з сусіднього під’їзду одружений, однокласник Вітька, який не відрізнявся ні красою, ні розумом, теж. То як такий чоловік може бути самотнім?

Та подруга мені розповіла, що вся справа у його мамі. Адже вона не просто намагається завжди влізти в його життя, вона просто «душить» його своєю любов’ю  та турботою. Так і першу дружину Стаса його мама і віднадила.

Після весілля пара оселилась у неї вдома – квартира велика, простора і молодята вирішили пожити там, поки на власний дім не зароблять. та сімейне життя ніяк не наладжувалось, а все через те, що свекруха постійно була незадоволена невісткою. Жінка з самого початку не прийняла її та постійно критикувала, засуджувала та сварила. Вона придиралась абсолютно до всього – як та готує, прибирає та й взагалі була певна, що її син заслуговує на краще дружину.

Стас намагався не влазити у жіночі конфлікти – дружину він кохав, але й маму не міг образити .і саме через те, що він не поставив все на місце його сім’я й розпалась. Дружина не змогла жити в таких умовах та поставила умову Стасу, або вона, або мама. Хлопець обрав маму, бо як вона сказала: «Жінок у тебе може бути декілька, а мама у тебе одна».

З того часу будь-яка дівчина Стаса проходила суровий «огляд» його мами і жодна їй не вгодила. Як тільки син починав нові стосунки – мама швидко все руйнувала. І хоч Станіслав розумів, що так не повинно бути – перечити їй не міг.

З часом і дівчата вже не дуже хотіли розпочинати стосунки з хлопцем, адже слава про його маму пішла по місту – воно ж не надто велике і всі один про одного все знають. А потім вже й сам хлопець розчарувався в житті.

От як надмірна мамина любов та турбота можуть зруйнувати життя дитині. Здавалось би мати хотіла як краще, але вийшло навпаки – син самотній та не може влаштувати своє особисте життя і через страх, і через плітки. І кому від того краще?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
«Багатий та успішний і сам? Що ж з ним не так?» – сказала Інна