Батько був нестабільним явищем у моєму житті, а тому коли бабуся лишила нам квартиру, ми вирішили її продати й поділити виторг. Та батько знову пропав майже на рік. Квартиру я відремонтував і продав, а гроші вклав у покупку житла в новобудові для своєї дочки. Вирішив так, бо зрозумів, що батько знову нас кинув і хтозна чи побачу його ще колись

Батько нагрянув раптово і почав вимагати свою частину грошей, коли дізнався, що їх немає, то poзлютuвся. Я пропонував йому оселитися на нашій дачі, вона у передмісті і повністю оснащена для комфортного життя, але його це не влаштувало і він з npoкльoнами знову nponaв на невизначений час.

В основному мене виховували мама та бабуся по татовій лінії. Ми жили усі разом в місті, а влітку бабуся перебиралася на дачу, як ми її звали, це був будинок на краю міста. Згодом ми його капітально відремонтували й там можна було жити постійно, а не лише влітку.

Батько був нестабільним явищем у моєму житті. Мама моя була сиротою, тому коли вони з батьком одружилися, вона стала жити разом з його мамою. Батько ж виявився людиною не дуже порядною. Він то з’являвся, то зникав, але бабуся прийняла невістку як рідну дочку і ставилася до неї дуже добре, а на сина вже й рукою махнула.

Коли мами нестало, бабуся розміняла свою трикімнатну квартиру на однокімнатну для себе та двокімнатну для мене. Як потім говорила, щоб у батька не було на мою квартиру жодних зазіхань під час його раптових появ у нашому житті. Свою ж однокімнатну переписала на мене та батька, шкодувала сина, казала, може колись одумається. За звичкою на літо бабуся виїздила жити на дачу і ми приїздили туди родиною. Ми вибудували собі нормальне життя, я завів родину, виховуємо доньку. Єдине, що лишалося незмінним це раптові появи батька раз на кілька років.

Так сталося і коли бабуся померла. Батько з’явився після похорону, як відчув. Він завів розмову про квартиру. Я розумів, що жити він там не буде, а тому вирішили її продати та поділити гроші. І батько погодився, навіть згодився підготувати її до продажу, але знову зник.

Я чекав з пів року, але вирішив, що сам все владнаю і хай батько як собі знає. Вклався у ремонт, платив ріелтору та зрештою досить вигідно продав квартиру. Я ще певний час після отримання грошей чекав, може батько з’явиться і думав віддати йому хоч третину, але його не було близько року. Якраз нагодилася вдала пропозиція купити житло у ще не зведеній новобудові, подумав, що це буде гарне вкладення у майбутнє доньки.

Батько з’явився за кілька місяців після моєї покупки й запитав, де його частка грошей. Я розповів йому все як є, думав може він зрозуміє, що це для онуки, але він розгнівався. На пропозицію жити на дачі він теж не погодився і зі скандалом знову зник із нашого життя.

Не знаю чи з’явиться він знову чи це була моя остання зустріч із батьком, якого я так толком і не взнав за своє життя. Прикро, що так сталося, але батько такий нестабільний, що дивно було б чекати на нього, він міг так і не з’явитися, а тепер от вийшло наче я його лишив ні з чим.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Батько був нестабільним явищем у моєму житті, а тому коли бабуся лишила нам квартиру, ми вирішили її продати й поділити виторг. Та батько знову пропав майже на рік. Квартиру я відремонтував і продав, а гроші вклав у покупку житла в новобудові для своєї дочки. Вирішив так, бо зрозумів, що батько знову нас кинув і хтозна чи побачу його ще колись
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.