Батько коханої з самого початку ніяк не міг змиритись, що ми разом. Навіть тепер, коли ми одружені, не сприймає того, що донька виросла.

Мій тесть ніяк не може змиритись з тим, що його донька виросла і вийшла заміж за мене. Знаєте, я чув багато історій про свекрух і невісток, про тещу і зятя, як їм переважно важко поладити з новими членами сім’ї. Але жодної історії про свекра чи тестя – переважно тати стоять осторонь таких розбірок. Та як виявилось. це не моя історія.

Ми з Аліною ще зі школи зналися, а у старших класах почали зустрічатись. Вона розповідала про свого суворого батька, що він не випускає її гуляти допізна і дуже контролює з ким донька спілкується. Тому перший час ми приховували наші стосунки, а батькові кохана брехала, що гуляє з подругою.

Та шила в мішку не сховаєш і в нашому маленькому місті чутки швидко розносяться. Згодом до батька дійшла інформація про наші зустрічання і він захотів зі мною познайомитись. Я дуже хвилювався перед цим, що може 17-річний хлопець сказати у своє виправдання дорослому чоловікові. Розмова була напружена, відчував себе, ніби на допиті, але на все відповідав лише правдою і нічого не приховував. Розповів, що кохаю його доньку і планую з нею спільне майбутнє.

Але батько Аліни був переконаний, що в нашому віці зарано думати про любов і зустрічання, тому заборонив доньці навіть підходити до мене. Та на щастя, мама у коханої розуміюча жінка й всіляко переконувала свого чоловіка послабити заборону. Так нам дозволили гуляти разом, але в навчанні все було бути добре і вдома дівчина повинна була бути о 20 годині.

Ми були щасливі, що хоч так мали змогу бачитись. Закінчили школу і разом поступили в один з найкращих університетів. Для цього нам потрібно було переїхати в інше місто й жити в гуртожитку, батька такий перебіг подій дуже хвилював і обурював. Тепер він не міг так контролювати усе і за всім наглядати, йому залишалось лише сподіватись на наше розуміння.

В цьому ми з коханою були продумані, обоє вважали, що спочатку повинно бути навчання, кар’єра, а тоді вже весілля й діти. Зовсім не поспішали ставати сім’єю і нам так було добре.

Швидко пройшли роки навчання, отримавши дипломи з відзнакою, нам запропонували хорошу та престижну роботу. Я відчував, як ми подорослішали за це час і подумав, що це чудовий момент робити коханій пропозицію, адже наші стосунки були чудовими та тривали вже дуже довго. Як годиться, спершу спитав дозволу у батьків Аліни, теща щиро пораділа за нас, а от тесть лише стиснувши зуби поблагословив. За весь цей час він так і не прийняв мене як гідного чоловіка своєї доньки, але я на це не зважав.

Кохана з радістю погодилась на мою пропозицію вийти заміж, тому ми почали планувати й готуватись до весілля. Більшу частину ми самі оплатили, а решту захотіли батьки додати. Свято зробили пишним і дуже красивим, всі гості були задоволені, лише тесть сидів не в настрої.

Я сподівався, що хоч після нашого одруження він змириться з вибором своєї доньки, але цього, на жаль, не сталось.

Вже з усіх сторін намагався йому догодити, наприклад, до дня народження вибрав найкращий подарунок, готувався завчасно, а для точного попадання перепитався в тещі, чого хочеться її чоловікові. Добряче потратився, але той все одно невдоволений залишився.

Не знаю, як ще до нього підійти, адже він і слухати мене не хоче. Часто приходить до нас в гості, все намагається контролювати, а Аліна як слухняна донька, ніяк не може йому перечити. Ось кожні батьки молодим повторюють, щоб ті діток народжували, а мій тесть навпаки – переконував доньку і не думати народжувати від мене. Це було настільки образливо, що я вирішив, більше не налагоджувати з ним зв’язок. Не хоче, то і я обійдусь. Чого взагалі на цьому зациклився? Головне що мене кохає дружина, а інше все пусте.

Всі мені це роками повторювали, але сам дійшов до цього лише тепер. Аліна також цілком підтримала мене у цьому, адже вона й сама знала, що її батько не проста людина і знайти до нього підхід практично не можливо. Тому, з того часу мені аж жити легше стало, я думав лише про нас з дружиною та нашу сім’ю, в якій до речі скоро буде таке довгоочікуване поповнення.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Батько коханої з самого початку ніяк не міг змиритись, що ми разом. Навіть тепер, коли ми одружені, не сприймає того, що донька виросла.