Батько моєї племінниці п0кинув дитину і жінку, бо хотів сина

Моя сестра познайомилась з Олегом на роботі. У них різні сфери діяльності, та офіси були розташовані поряд. Почали спочатку спілкуватись. 2 роки прозустрічались. Погляди у пари були кардинально різними і цінності також. Проте, Катя настільки закохалась, що не зважала ні на що. Проте, потім все змінилось. Одного дня їй стало зле. Вона навіть відпросилась з роботи. Я тоді мала вихідний, тому допомогла. Навіть лікаря пропонувала викликати.

За кілька днів Катя здогадалась про причини такого стану. Вона, виявляється, була вагітною. Пішла до Олега. Розповіла про все. Він спочатку помітно засмутився. Навіть агресивно відреагував. Пізніше ж сказав, що справжній шлюб його не обходить. Він готовий жити лише в цивільному, проте дитину, звісно, не покине. Особливо, якщо народиться хлопчик. Він хотів лише сина, про дочку і мови не йшло. Катя спочатку подумала, що це такий жарт, проте виявилось, що ні.

Минув час. Сестра переїхала до цивільного чоловіка. У нього була квартира. Ми з мамою довго вмовляли хоча б до пологів побути з нами. Олег йде на роботу, а вона сама сидітиме. Ще й ці неофіційні відносини. Що робити, як довести їхні зв’язки у разі, якщо виникне якась потреба. Та Катя на той час була осліплена коханням і окрилена мріями про нове життя та майбутню дитинку, яку скоро візьме на руки.

До речі, на першому ж УЗД сказали, що буде дівчинка. Катя спочатку зраділа, а потім згадала слова Олега. Вона сама нічого вирішила не казати і нас усіх благала, щоб не обмовились часом. Думала, що коли чоловік візьме дочку на руки, то забуде геть про всі погрози і проблеми. Ми, звісно, теж в це вірили. Все-таки він не звір, хоча виявилось, що й батько з нього ніякий.

Катруся щасливо народила, хоч пологи і були досить важкими. Народилась здорова дівчинка. Проте, перше запитання Олега до акушерки було саме про стать. Він спочатку не подав жодного вигляду, та потім на виписку так і не з’явився і речі всі передав Каті кур’єром. Сказав, що не прийме додому.

Зараз ми разом ростимо маленьку Софійку. Та й досі не розуміємо як батько може покинути свою дитину через принципи?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Батько моєї племінниці п0кинув дитину і жінку, бо хотів сина